8 лист. 2019

Фізкультурні змагання "крок за кроком" - 2019 рік

Сьогодні в нашому садочку визначна подія. Проходили фізкультурні події «крок за кроком» - 2019 рік. Вболівальники зустрічали та підтримували учасників щирими та бурхливими оплесками, як справжніх спортсменів. Участь у змаганнях брали дві команди «Дюрасель» (12 та 5 групи) та «Живчики» (гр. №6).
5 лист. 2019

Дитячий театр "Кицькин дім"

Сьогодні до нашого садочка завітав ляльковий театр "Кицькин дім". Дітлахи отримали заряд емоцій на цілий день. Було весело, радісно, пізнавально!
19 жовт. 2019

Увага!

Сьогодні відбувся загальноміський суботник. Працівники садочка прибирали власну та прилеглу до дошкільного закладу територію.
15 жовт. 2019

Свято до Дня захисників Вітчизни

Свято до Дня захисників Вітчизни У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх захисників нашої України! Бажаємо їм благополуччя і сил, здоров’я і щастя! Мирного неба і смачного хліба! Зі святом Вас дорогі наші захисники!
1 жовт. 2019

Увага!

Дякуємо Депутату Харківської міської ради Зинченко Володимиру Анатолійовичу за привітання з Днем учителя!
19 вер. 2019

Тиждень триває!!! Дитина - це особистість!!!

Сьогодні ми вивчали, що потрібно для дружби.
18 вер. 2019

Дитина - це особистість!!!

Цілий тиждень ми вивчаємо Особистість.
13 вер. 2019

День Світлофора!

Сьогодні в садочку закінчився насичений Тиждень дорожнього руху. Проведений для дітей квест-гра "Червоний, жовтий, зелений". Всі чудово впоралися із всіма завданнями! Та отримали призи від патрульного поліцейського Світлофоркіна!
12 вер. 2019

День правил!

Діти старших груп здійснили піший перехід до перехрестя! Спостерігали за рухом автомобілів та роботою світлофора!
11 вер. 2019

День транспорту!

Сьогодні в садочку проведені змагання для дітей в їзді на самокатах, на велосипедах, беговолах. Усі отримали незабутні враження!