29 бер. 2024

Підсумки ІІІ Міжнародного заняття доброти!

Незважаючи на важкі часи, повітряні тривоги та обстріли, наш заклад долучився до ІІІ Міжнародного заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин та встановлення Національного рекорду України «Найбільша кількість занять доброти»
24 бер. 2024

Тиждень грошей

Всесвітній тиждень грошей відзначається з 18 до 24 березня 2024 року! Це щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді.
20 бер. 2024

Атестація

Атестація педагогічних працівників
16 бер. 2024

Тиждень поезії

Державна установа "Український інститут книги" проводить з 16 до 24 березня Всеукраїнську інформаційно - просвітницьку тематичну акцію "Національний тиждень читання. Тиждень поезії"
7 бер. 2024

210-річчя від дня народження Тараса Шевченка

9 березня 2024 року Україна відзначатиме 210 річницю від дня народження видатного поета, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка. Традиційно до Дня народження Кобзаря в нашому закладі педагоги організовують тематичні заходи, присвячені творчості поета. І діти, і дорослі декламують вірші уславленого митця, малюють за сюжетами його творів.
26 лют. 2024

"Kharkiv: Education Under Ground"

26.02.2024 у Харкові пройшла перша в світі міжнародна конференція під землею, спрямована на відновлення освітнього процесу та покращення якості послуг у прифронтових регіонах.
21 лют. 2024

Міжнародний день рідної мови!

21 лютого в Україні у світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Сьогодні українська мова стала тим інструментом, що об’єднує нашу країну, як тризуб та синьо-жовтий прапор, як рушник та вишиванка.
16 лют. 2024

День Єднання!

16 лютого Україна відзначає державне свято - День єднання. Президент України Володимир Зеленський заснував його у 2022-му на тлі попереджень про можливу війну. В умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.
12 лют. 2024

«Ментальне здоров’я: як подбати про себе та близьких»

У комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №353 комбінованого типу Харківської міської ради» відбувся тренінг з психологічної підтримки «Ментальне здоров’я: як подбати про себе та близьких».
6 лют. 2024

"Всесвітній день боротьби проти раку"

4 лютого "Всесвітній день боротьби проти раку".