10 лист. 2017

Увага! Ремонт закінчується.

Скоро в нашому садочку відкривається група №3, яку для дітей ремонтує міжнародний дитячий фонд ЮНІСЕФ!
24 жовт. 2017

Увага! Спортивний конкурс.

В дошкільному закладі відбулися змагання між командами старших груп "Прометей" та "Дзвіночок". Перемогу виборала команда групи №11 "Прометей". Вітаємо переможців!
16 жовт. 2017

Ремонт у нашому садочку

Вставили вікно у медблоці.
13 жовт. 2017

Увага! Розвага "Кольрова феєрія"

В садочку пройшло свято до Дня захисника України. Діти малювали, робили аплікації для своїх татусів.
27 вер. 2017

Увага! Відбулося осіннє свято «Веселий ярмарок».

В дошкільному закладі відбулося свято "Веселий ярморок" присвячене Дню Дошкілля. Діти разом з батьками із задоволенням робили поробки з природного матеріалу та змагалися у різних конкурсах. На прикінці усі отримали смаколики.
22 вер. 2017

Придбання за бюджетні кошти

2017 рік
10 серп. 2017

Увага! Театральна вистава!

Сьогодні в дитячому садку відбулася театральна вистава під час якої діти мали змогу в ігровій формі повторити правила дорожнього руху та дорожні знаки.
4 серп. 2017

Увага! Розвага!

Сьогодні в дошкільному закладі відбулась розвага "Літо -літечко". Діти із задоволенням малювали крейдою на доріжках та грали з водою!
20 лип. 2017

Увага! Розвага!

Сьогодні відбулася розвага за тематикою безпеки життєдіяльності "Наш друг - Світлофор"! Діти із задоволенням змагалися, а також повторили правила дорожнього руху.
17 лип. 2017

Увага! Розпочато навчально-виховний процес!

Дитячий садок знову дуже чекає нашіх дітей, а також з гостинністю зустріне дітей ДНЗ №72