Випускні ранки "Прощавай дитячий садок"

22 трав. 2015
Ось і відлунали в садочку чарівні ,святкові звуки випускного балу . Закінчились для дітей незабутні часи дошкільного життя : ляльки,зайчики , ведмедики - залишилися на полицях дитячого садочку . Здравствуй «Шкільне життя» – нова пора життя!

Ось і відлунали в садочку чарівні ,святкові звуки випускного балу . Закінчились для дітей незабутні часи дошкільного життя : ляльки,зайчики , ведмедики - залишилися на полицях дитячого садочку . Святково прикрашена музична зала, під звуки чарівного вальсу запросила всіх дорослих і дітей у «казкову феєрію», де вже чекали веселі казкові герої з цікавими сюрпризами. Діти виросли , стали розумними допитливими та ласкавими. Діти із задоволенням співали, танцювали, грали разом з героями казок. Свято відбулося весело,радісно . Найкраща пора життя , назва якій - «Дитинство» вже закінчилося. Здравствуй «Шкільне життя» – нова пора життя!