Батьки виступають разом із дітьми на одній сцені!!

7 бер. 2014

На святкових ранках деяких груп нашого дитячого закладу батьки приймали активну участь, виступаючи разом із дітьми!! Було дуже цікаво та видовищно! Пропонуємо подивитись фотозвіт про те, як це було:

Ось батьки групи № 11 "Радість" вирішили здивувати своїх дітей найдзвичайним сюрпризом! Вони розіграли на нашій сцені казку.

привітальне слово БАТЬКІВ:

артисти вийшлі на уклін:

А батьки групи № 5 "Капітошка" були запрошені у КАФЕ "Весняне" , Дивлячись святковий ранок до дня 8-го березня, вони мали змогу робити свої закази на страви з піснями, танками та привітаннями. Ось як це було:

Діти приймають закази своїх батьків:

танок маленьких офіціянтів:

А ще батьки групи № 5 здивували неперевершеним танком татусів з донечками! Надзвичайно зворушливий танок!

Дякуємо ВАМ, Батьки, за активну участь у житті закладу! Ви подарували дітям НЕЗАБУТНІ СПОГАДИ!!

Більше фото з усіх святкових ранків можно переглянути у нашій фотогалереї, та перейшовши за цим посиланям: