22 черв. 2015

Увага! Тривають ремонтні роботи.

22 черв. 2015 Тривають ремонтні роботи . Проводяться ремонтні роботи на харчоблоці та груп № 6,4.
2 черв. 2015

День захисту дітей

02 червня 2015 року в закладі пройшла розвага присвячена Дню захисту дітей.
22 трав. 2015

Випускні ранки "Прощавай дитячий садок"

Ось і відлунали в садочку чарівні ,святкові звуки випускного балу . Закінчились для дітей незабутні часи дошкільного життя : ляльки,зайчики , ведмедики - залишилися на полицях дитячого садочку . Здравствуй «Шкільне життя» – нова пора життя!
21 трав. 2015

Щиро вітаємо переможців інтелектуального конкурсу "Маленькі дарування"

21 травня 2015 року о 10.00 на базі Харківської школи І – ІІІ ступенів № 53 відбувся концерт- нагородження переможців інтелектуального конкурсу "Маленькі дарування" серед дітей старшого дошкільного віку.
14 трав. 2015

Конкурс "Маленькі дарування"

В дошкільному закладі відбувся перший етап конкурсу "Маленькі дарування" для дітей старшого дошкільного віку. Визначені переможці.
22 квіт. 2015

Розвага "Весна - красна"

У 1 молодшій групі №2 сьогодні відбулося розважальне свято "Весна - красна". Розвага пройшла активно, весело, емоційно. Батьки вихованців активно приймали участь у конкурсах. Всі залишилися з гарним настроем та з позитивними емоціями.
14 квіт. 2015

Свято великодня!

14 квітня 2015 р. було проведене свято у всіх групах дитячого садка на тему "Великодні передзвони".
26 бер. 2015

День пожежної безпеки.

Увага! В садочку проведені спортивні змагання до Дня пожежної безпеки. До нас у гості завітали пожежні.
19 бер. 2015

Патріотичне виховання.

Увага! В дошкільному закладі у всіх групах відбулися заходи з патріотичного виховання з 10.03 по 19.03. Дивіться фотоальбом.
4 бер. 2015

Вітаємо всіх жінок із святом Весни та Краси!

Увага! В нашому садочку відбудуться святкові ранки!