12 квіт. 2021

12 квітня - День космонавтики!

Сьогодні 12 квітня в садочку відзначали Міжнародний день космонавтики. Було дуже цікаво та весело. Діти будували ракети з паперу, долучилися до оформлення музичної зали .
2 квіт. 2021

1 Квітня - "День клоунят" !!!!!

Яскраве та веселе свято відбулося у садочку 1 квітня.
26 бер. 2021

"Тиждень ЕМОЦІЙ"

В ЗДО "Ялинка" триває "Тиждень ЕМОЦІЙ". Вихователями груп та практичним психологом створюється атмосфера, яка сприяє переживанню різноманітних емоцій. Малюки відчувають задоволення, успіх, радість від уміння самостійно знайти відповідь, досягнути бажаного результату.
18 бер. 2021

УВАГА! Атестація педагогів

18 березня пройшла атестація педагогічних працівників у КЗ ДНЗ № 353.
12 бер. 2021

Масляна!!!

Відсвяткували свято Масляни! Наші малята проганяли зиму та закликали весну. А ще смакували рум'яними млинцями.
9 бер. 2021

Вітання тривають!

5 березня групи № 10 та № 3 привітали любих матусь зі святом. Всі були у захваті від яскравих виступів наших вихованців.
4 бер. 2021

Вітання зі святом!

Продовжують вітати жінок зі святом вихованці нашого садочка. Група № 3, група №12 та № 7. Які милі та гарнюні Квіточки, Бджілки та Сонечко...Діти старшої групи № 11 показали чарівну казку про жабенятко Квакі та його порятунок.
3 бер. 2021

Свято Весни!

Сьогодні в нашому садочку розпочалися Весняні ранки! Наші найменші вихованці груп №2 та № 4 привітали своїх мам та бабусь зі святом. Веселі та спритні кошенята! А середня група № 8 підготувала танок "Веснянка". Чекаємо наступних...
26 лют. 2021

Смаколики власноруч!

Сьогодні діти старшої групи № 11 власноруч виготовляли печиво. Місили, розкочували, вирізали форми з тіста. Получилось дуже смачно, особливо коли зроблено своїми руками!
23 лют. 2021

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні наш садок "Ялинка" святкує День народження! Нам 53 роки!