24 бер. 2014

УВАГА! Додано новий фотоальбом!

Виставка дитячих малюнків на тему : "Ми за мир"
21 бер. 2014

Увага!! ДОДАНО НОВИЙ АЛЬБОМ!

У фотогалереє з`явився новий фотоальбом: "Як ми вітали наших татусів і матусь". Пропонуємо переглянути
14 бер. 2014

до 200 річчя Т.Г.Шевченко

Наша думка, наша пісня Не вмре, не загине... От де, люди, наша слава, СЛАВА УКРАЇНИ! Без золота, без каменю, без хитрої мови, а голосна та правдива, як Господа слово! (з вірша Т.Г.Шевченко "До Основя"яненка")
13 бер. 2014

Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва

Цьогорочь святкові ранки були проведені в рамках Всеукраїнського фестивалю театрального мистецтва
7 бер. 2014

Батьки виступають разом із дітьми на одній сцені!!

На святкових ранках деяких груп нашого дитячого закладу батьки приймали активну участь, виступаючи разом із дітьми!!
4 бер. 2014

Увага!!

Додано новий фотоальбом "Як ми зиму проводжали"
4 бер. 2014

Увага!! АНОНС!!!!

графік святкування "8 березня" по групах
23 лют. 2014

Вітаємо Вас, ЧОЛОВІКИ!!

Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких "баталій", які часто трапляються у повсякденному мирному житті, вдома на вас завжди чекає затишна гавань. Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу! І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!
17 лют. 2014

Увага!! АНОНС!!!!

27 лютого в нашому дитячому садочку відбудеться "День відкритих дверей"! Запрошуємо до святкування МАСНИЦІ разом!!!
7 лют. 2014

День НАРОДЖЕНЯ!!!

23 лютого День народження нашого дитячого садочка!!