18 вер. 2019

Дитина - це особистість!!!

Цілий тиждень ми вивчаємо Особистість.
13 вер. 2019

День Світлофора!

Сьогодні в садочку закінчився насичений Тиждень дорожнього руху. Проведений для дітей квест-гра "Червоний, жовтий, зелений". Всі чудово впоралися із всіма завданнями! Та отримали призи від патрульного поліцейського Світлофоркіна!
12 вер. 2019

День правил!

Діти старших груп здійснили піший перехід до перехрестя! Спостерігали за рухом автомобілів та роботою світлофора!
11 вер. 2019

День транспорту!

Сьогодні в садочку проведені змагання для дітей в їзді на самокатах, на велосипедах, беговолах. Усі отримали незабутні враження!
10 вер. 2019

День Дорожних знаків!

Сьогодні в садочку День Дорожних знаків! Діти вивчали, розфарбовували дорожні знаки!
9 вер. 2019

Увага! Тиждень Дорожнього руху!

В садочку розпочався Тиждень дорожнього руху! Перший день - День пішоходів! Тротуари це доріжки, Ми по них ідемо пішки. Всі, хто тротуаром ходить, Звуться просто – пішоходи.
6 вер. 2019

Ми любимо садочок!

Аплікації робити, Цифри разом радо вчити, Всіх дорослих шанувати, Правила дорожні знати.
2 вер. 2019

День Знань!

В садочку вісвяткували початок навчального року! Всіх вітаємо з новим 2019-2020 навчальним роком!
16 серп. 2019

Літня розвага! Квест.

Сьогодні в садочку пройшов квест "Літо - радісна пора". Діти із задоволенням виконували завдання та отримували призи!
15 лип. 2019

Ми знову працюємо!

Ми знову відкрилися, з радістю зустрічаємо наших дітей!