3 черв. 2019

Увага! Розвага!

До міжнародного Дня захисту дітей в садочку проведено свято. Різноманітні спортивні конкурси, змагання і солодка призи!
30 трав. 2019

Випускні свята!

Сьогодні в садочку пройшло Свято випуску до школи з веселими та прощальними піснями та танцями.
6 квіт. 2019

Увага! Суботник.

Сьогодні пройшов загальноміський суботник. Працівники дошкільного закладу прибирали територію садочка.
7 бер. 2019

Напередодні свята!

Щиро дякуємо Анатолію Петровичу Денисенку за привітання зі святом 8 Березня.
6 бер. 2019

Весняні свята!

З 1 березня по 6 березня в садочку проходили Весняні свята, брали участь діти, батьки та педагоги. Усі отримали задоволення. Вітаємо усіх жінок з наступаючим святом 8 березня!
13 лют. 2019

Колективний перегляд!

В закладі відбувся колективний перегляд - бінарне заняття "В гостях у казки "Рукавичка"
30 січ. 2019

День Іменинника!

До нас завітали справжні трансформери-автоботи привітати Іменинників, які народилися взимку.
25 січ. 2019

Виставка поробок.

В садочку закінчилась виставка поробок, присвячена Зимовим святам.
17 січ. 2019

Консультація для батьків.

Сьогодні відбулась зустріч з батьками середніх груп, де вихователь-методист та психолог розповіли про особливості нових програм в освіті: "Нова українська школа" та "Впевнений старт".
17 січ. 2019

Увага! Зустріч з поліцієй!

Сьогодні в садочок завітав поліцейскій та розповів дітям старших та середніх груп про правила поведінки з чужими людьми.