10 жовт. 2016

Увага! Дякуємо Управлінню освіти адміністрації Основ'янського району!

Завдяки підтримці Управління освіти наш дошкільний навчальний заклад був забезпечений пральним порошком в кількості 81 кг (9 пакетів по 9 кг), туалетним папіром-58 рулонів та офісним папіром -12 пачок.
8 жовт. 2016

Увага! Суботник!!!

08.10.2016 в дошкільному закладі відбувся суботник у рамках общеміського суботника. Працівники прибирали теріторію дошкільного закладу.
7 жовт. 2016

Увага! Відбулося осіннє свято «Веселий ярмарок».

Цей захід став вже традиційним для ДНЗ. Готувалися до ярмарку і батьки, і діти, і вихователі: знайомилися з народними звичаями, таночками, іграми. Під час свята у дитячому садку лунали веселі українські пісні, викликали посмішку народні жарти. Присутні поринули в атмосферу яскравого осіннього ярмарку. Саме так у дошкільнят виховується любов до Батьківщини та бажання знати і берегти народні звичаї і традиції.
23 вер. 2016

І етап районного конкурсу "Рідне місто - в серденьку моєму"

З метою підняття престижності професії вихователя дошкільного навчального закладу, виявлення й підтримки обдарованих дітей старшого дошкільного віку, розвитку їх творчих здібностей, виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до рідного міста, поглиблення знань про визначні та пам’ятні місця, архітектурні споруди, місця відпочинку Харківщини, патріотичних почуттів, покращення спільної роботи закладу і сім’ї в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №353 комбінованого типу проведений конкурс дитячих малюнків «Рідне місто – в серденьку моєму».
1 вер. 2016

День Знань для малюків!

Заходьте дружньо та сміливо, Веселі малюки, до нас. Життя веселе та щасливе Чекає у садку на вас.
1 черв. 2016

Майбутне нашої Держави

Казкові герої прийшли в гості у садок щоб привітати дітей
24 трав. 2016

За крок до школи

З 24.05 по 26.05. в закладі відбулися святкові випускні ранки.
9 трав. 2016

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ!!!

Посміхається ранок травневий, Трепет спогадів, потиск долонь... У сльозинках непрохано-щедрих Знов виблискує вічний вогонь. Але поряд надійне плече І дитячі допитливі очі, І душа, в якій серце тріпоче, Що Ваш спогад в майбутнє несе.
8 трав. 2016

ДЕНЬ МАТЕРІ!!!

Спасибі за ласку, за щире тепло Недоспані ночі, турботи й добро. Здоров’я міцного Вам зичимо щиро, Любові і радості, злагоди й миру.
1 трав. 2016

ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ!!!

Хай мир у серці Вашому панує. Хай ангел Божий щастя Вам дарує. Ісус Христос – здоров'я шле з небес. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!