25 трав. 2017

ВИПУСКНИЙ БАЛ!!!

Дорогі батьки, рідні, друзі, запрошуємо вас на випускний бал, який відбудеться 26.05.2017
18 трав. 2017

Увага! Показовий День Цивільного захисту!

На базі нашого садочка відбувся семінар-практикум з проведення "Тижня безпеки дитини". До заходу були залучені пожежні. Діти були у захваті!
3 трав. 2017

Весна !!!

Весна в нашому садочку
3 трав. 2017

Увага! Загальноміський суботник.

В дошкільному закладі відбувся загальноміський суботник.
5 квіт. 2017

Увага! Розвага.

В дошкільному закладі відбулася розвага за тематикою безпеки життєдіяльності "Один вдома". Діти закріпили правила користування побутовими приладами.
25 бер. 2017

Увага! Загальноміський суботник.

В дошкільному закладі відбувся загальноміський суботник. Співробітники прибирали територію навколо дитячого садка.
7 бер. 2017

Весняні свята!

В садочку 01.03., 02.03. та 07.03.2017 відбулися Весняні свята. Діти вітали усіх жінок, своїх мам та бабусь із Жіночим днем. В кожному святі із задоволенням брали участь батьки!
24 лют. 2017

Увага! Свято Масляної.

Сьогодні наші дошкільнята щиро раділи чудовій весняній погоді, розважались та смакували млинці.
10 лют. 2017

Увага! Графік весняних свят.

Шановні батьки! Графік проведення весняних свят для Вас.
27 січ. 2017

Увага! Вистава.

В садочку відбулась вистава з безпеки життєдіяльності. Діти із задоволенням закріпили правила дорожнього руху разом із казковими героями.