23 груд. 2016

Увага! Новорічні свята.

В нашому садочку пройшли Новорічні свята.Діти із задоволенням зустрічали казкових персонажів: Сніговика,Снігову королеву, Фею, бабу Ягу, Снігуроньку та Діда Мороза. В кінці свята всі малята отримали смачні подарунки від Харківського міського голови Генадія Кернеса.
10 груд. 2016

Призупинення навчально-виховного процесу.

З 12.06.2017 по 14.07.2017 дошкільний навчальний заклад тимчасово призупиняє роботу на час ремонтних робіт.
17 лист. 2016

Увага! Змагання "Крок за кроком"

Сьогодні в дошкільному закладі відбувся ІІ тур фізкультурних змагань "Крок за кроком". Команда "Радість" посіла І місце. Вітаємо із перемогою нашу команду!
4 лист. 2016

"Тиждень безпеки"

В дошкільному закладі з 31.10.2016 по 04.11.2016 пройшов "Тиждень безпеки".
15 жовт. 2016

Увага! Суботник!!!

В дошкільному закладі відбувся суботник! Працівники прибирали власну та прилеглу теріторію.
10 жовт. 2016

Увага! Дякуємо Управлінню освіти адміністрації Основ'янського району!

Завдяки підтримці Управління освіти наш дошкільний навчальний заклад був забезпечений пральним порошком в кількості 81 кг (9 пакетів по 9 кг), туалетним папіром-58 рулонів та офісним папіром -12 пачок.
8 жовт. 2016

Увага! Суботник!!!

08.10.2016 в дошкільному закладі відбувся суботник у рамках общеміського суботника. Працівники прибирали теріторію дошкільного закладу.
7 жовт. 2016

Увага! Відбулося осіннє свято «Веселий ярмарок».

Цей захід став вже традиційним для ДНЗ. Готувалися до ярмарку і батьки, і діти, і вихователі: знайомилися з народними звичаями, таночками, іграми. Під час свята у дитячому садку лунали веселі українські пісні, викликали посмішку народні жарти. Присутні поринули в атмосферу яскравого осіннього ярмарку. Саме так у дошкільнят виховується любов до Батьківщини та бажання знати і берегти народні звичаї і традиції.
23 вер. 2016

І етап районного конкурсу "Рідне місто - в серденьку моєму"

З метою підняття престижності професії вихователя дошкільного навчального закладу, виявлення й підтримки обдарованих дітей старшого дошкільного віку, розвитку їх творчих здібностей, виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до рідного міста, поглиблення знань про визначні та пам’ятні місця, архітектурні споруди, місця відпочинку Харківщини, патріотичних почуттів, покращення спільної роботи закладу і сім’ї в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №353 комбінованого типу проведений конкурс дитячих малюнків «Рідне місто – в серденьку моєму».
1 вер. 2016

День Знань для малюків!

Заходьте дружньо та сміливо, Веселі малюки, до нас. Життя веселе та щасливе Чекає у садку на вас.