1 черв. 2016

Майбутне нашої Держави

Казкові герої прийшли в гості у садок щоб привітати дітей
24 трав. 2016

За крок до школи

З 24.05 по 26.05. в закладі відбулися святкові випускні ранки.
9 трав. 2016

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ!!!

Посміхається ранок травневий, Трепет спогадів, потиск долонь... У сльозинках непрохано-щедрих Знов виблискує вічний вогонь. Але поряд надійне плече І дитячі допитливі очі, І душа, в якій серце тріпоче, Що Ваш спогад в майбутнє несе.
8 трав. 2016

ДЕНЬ МАТЕРІ!!!

Спасибі за ласку, за щире тепло Недоспані ночі, турботи й добро. Здоров’я міцного Вам зичимо щиро, Любові і радості, злагоди й миру.
1 трав. 2016

ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ!!!

Хай мир у серці Вашому панує. Хай ангел Божий щастя Вам дарує. Ісус Христос – здоров'я шле з небес. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
8 бер. 2016

З 8 БЕРЕЗНЯ!!!

ЩИРО ВІТАЄМО ВСІХ МАТУСЬ, БАБУСЬ ТА ДІВЧАТ! ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!!!
7 бер. 2016

ВІТАЄМО З МАСНИЦЕЮ!!!

Збирайся народ! Заводь хоровод, Їж, гуляй і танцюй Веселися від душі! Масляна до нас йде І млинці нам несе!
22 січ. 2016

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Щиро вітаємо Вас зі святом!!!
14 січ. 2016

Щедрий вечір, добрий вечір!

У Дошкільному навчальному закладі №353 з метою формування національної свідомості та ідентичності, відродження духовності і збереження традицій народу відбулося свято за народними традиціями «Щедрий вечір, добрий вечір». Дітки залюбки щедрували по закладу, співали і грали. Було дуже весело!
4 січ. 2016

Триває акція! "Збірай кришки для воїнів АТО"

Запрошуємо вас долучитися до Всеукраїнської акції "Добро жменями". Мета акції – збір пластикових кришечок на протези для воїнів АТО. На протез однієї руки потрібно 500 тис. кришечок, ноги –850 тис. кришечок, на 1 інвалідний візок - 400 кг кришечок. Не будьмо байдужими: поширюймо цю інформацію для друзів, сусідів, родичів, знайомих.