27 груд. 2022

"День ЯЛИНКИ"

Скоро свято НОВОГО РОКУ,а воно не буває без ялинки! Вже стало традицією в садочку «Ялинка» перед новорічними святами проводити День Ялинки. Тльки в цьому році відзначаємо його онлайн. Від наших малят ми отримали велику кількість фотографій цих ЗЕЛЕНИХ КРАСУНЬ -з Харкова, з інших міст України та - великих, маленьких, справжніх та паперових! Дякуємо Вам за ваші світлини!
19 груд. 2022

Вітаємо всіх нашіх малят, батьків та колег з Днем Святого Миколая!

Нехай частіше в житті трапляються дива, а ви ніколи не втрачайте в них віру!
15 груд. 2022

Допомога ЮНІСЕФ

Сьогодні у нашому закладі за сприянням міського голови Ігоря Терехова та міжнародної організації ЮНІСЕФ відбулась видача зимових речей дітям Основ'янського району
10 груд. 2022

«16 днів проти насильства»

Для дошкільнят організували арт-терапевтичні заняття, а учні початкових класів здійснили правознавчий екскурс «Я маю право...» та переглянули мультфільм «Мої права». Старшокласники взяли участь у круглих столах, онлайн-конференціях та бесідах щодо запобігання насильству. Педагоги намагалися допомогти кожній дитині відчути себе успішною, впевненою у своїх силах та вміннях, а діти усвідомили, наскільки важливо нести відповідальність за власну поведінку, захищати себе, свої права та не ображати інших
6 груд. 2022

День Збройних сил України!

Вітаємо всіх українських військовослужбовців, які потужною стіною захищають нашу рідну Україну від окупанта! Неможливо висловити словами безмежну вдячність цим чоловікам та жінкам. Нехай Господь береже кожного українського воїна.
21 лист. 2022

"Всесвітній день дитини"

Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея ухвалила Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини.Що може найкраще розважити та заспокоїти дитину, ніж знайомі іграшки. Тому в садочку «Ялинка» до Дня дитини пройшов фотомарафон «Моя улюблена іграшка», під час якого малюки поділилися світлинами зі своїми ляльками, ведмедиками, машинками тощо.
9 лист. 2022

"День української писемності та мови"

9 листопада щороку відзначаємо День украї́нської писе́мності та мо́ви. Сьогодні мова є символом єднання усіх українців.Цього року в нашому закладі до свята педагоги організували онлайн-челендж «Я люблю українську мову», під час якого малята вчили та розповідали вірші про рідну мову.
31 жовт. 2022

"Свято гарбуза"

В кінці жовтня в нашому садочку «Ялинка» традиційно святкуємо День гарбуза!Хоч само свято виникло в Америці, але сьогодні Україну також не уявити без гарбузів. Цей овоч сміливо можна назвати одним з атрибутів осені. І дітлахи, і дорослі добре знають українську народну жартівливу пісню "Ходить Гарбуз по Городу питається свого Роду"акож гарбуз герой містичного свята Гелловін, яке так швидко увірвалося з-за кордону у наше життя і полюбилося малюкам.
14 жовт. 2022

"День захисника та захисниці України"

Любі наші захисники та захисниці України! Прийміть вітання від батьків, дітлахів та педагогів дошкільного закладу «Ялинка» з вашим СВЯТОМ. Пишаємось Вами.Бажаємо мужності, величезних сил у боротьбі з ворогом за МИР і СВОБОДУ в УКРАЇНІ!Ми віримо в ПЕРЕМОГУ
11 жовт. 2022

"Веселий ярмарок"

В закладі дошкільної освіти №353 щороку на початку жовтня проходить українське свято «Веселий ярмарок».Цей рік не став виключенням.Хоч наш Ярмарок проходив онлайн, малеча отримала море позитивних емоцій, знання про звичаї та оригінальну культуру українського народу.