3 трав. 2017

Увага! Загальноміський суботник.

В дошкільному закладі відбувся загальноміський суботник.
5 квіт. 2017

Увага! Розвага.

В дошкільному закладі відбулася розвага за тематикою безпеки життєдіяльності "Один вдома". Діти закріпили правила користування побутовими приладами.
25 бер. 2017

Увага! Загальноміський суботник.

В дошкільному закладі відбувся загальноміський суботник. Співробітники прибирали територію навколо дитячого садка.
7 бер. 2017

Весняні свята!

В садочку 01.03., 02.03. та 07.03.2017 відбулися Весняні свята. Діти вітали усіх жінок, своїх мам та бабусь із Жіночим днем. В кожному святі із задоволенням брали участь батьки!
24 лют. 2017

Увага! Свято Масляної.

Сьогодні наші дошкільнята щиро раділи чудовій весняній погоді, розважались та смакували млинці.
10 лют. 2017

Увага! Графік весняних свят.

Шановні батьки! Графік проведення весняних свят для Вас.
27 січ. 2017

Увага! Вистава.

В садочку відбулась вистава з безпеки життєдіяльності. Діти із задоволенням закріпили правила дорожнього руху разом із казковими героями.
26 січ. 2017

Увага! Методичне об'єднання.

26 січня на базі дошкільного навчального закладу відбулося засідання методичного об’єднання музичних керівників на тему: "Патріотичне виховання, як невід'ємна складова розвитку духовності підростаючого покоління"
13 січ. 2017

Увага! Різдвяні свята!

Для дітей нашого закладу було проведено розвагу на тему "Різдвяні свята". Діти співали та розповідали колядки, щедрівки; веселились, танцювали , змагались. Наприкінці свята отримали солодкі подарунки.
23 груд. 2016

Увага! Новорічні свята.

В нашому садочку пройшли Новорічні свята.Діти із задоволенням зустрічали казкових персонажів: Сніговика,Снігову королеву, Фею, бабу Ягу, Снігуроньку та Діда Мороза. В кінці свята всі малята отримали смачні подарунки від Харківського міського голови Генадія Кернеса.