25 груд. 2015

Акція: "Привітай солдата З НОВИМ РОКОМ!"

В рамках акції «Привітай солдата з Новим роком» працівниками ДНЗ зібрані листівки з привітаннями, які робили діти разом з батьками. Велика подяка усім, хто прийняв участь у цьому заході ..
9 груд. 2015

Увага! В дитячому садочку розпочато конкурс Новорічних поробок

В конкурсі приймають участь всі вікові групи. Результати будуть оголошені 18 грудня!
19 лист. 2015

Фінал районного спортивного конкурсу "Крок за кроком"

Вітаємо команду "Промінчики", з участю у конкурсі "Крок за кроком"!!!
4 лист. 2015

Свято осені!!!

4 листопада в нашому садочку відбулися святкові ранки!
2 жовт. 2015

З Днем працівника освіти!

День працівників освіти - це свято скромних, але достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Низький уклін Вам, дорогі колеги, за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у кожну дитину, за Ваше розуміння, підтримку і частку душі, подаровану підростаючому поколінню. Нехай Ваш професійний шлях буде осяяний успіхом!
21 вер. 2015

"Рідне місто в серденьку моєму"

В дитячому садочку відбувся конкурс малюнків, присвячений рідному місту Харкову. Наші старші дошкільнята та їх батьки прийняли участь у конкурсі.
14 вер. 2015

Увага! В дитячому садку День Дошкілля!

День дошкілля - це добра нагода сказати гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує і навчає життєвій мудрості. Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги, щоб прекрасні почуття зігрівали серця, а доля була щедрою, наповненою теплом і любов'ю.
1 вер. 2015

День знань у дитячому садочку!

Ось і розпочався новий навчальний рік. З квітами завітали наші малята до дитячого садка. Дітей зустріли улюблені іграшки, цікаві ігри, які за літо так засумували. З вихованцями проведені заняття про Україну,про рідне місто Харків.
10 серп. 2015

Увага! Зверніть увагу!

В нашому садочку розквітли гарні квіти на клумбах.
3 серп. 2015

Увага! В дитячому закладі триває літній відпочинок!

Діти гуляють, грають, та весело проводять дозвілля.