14 лип. 2014

Дитячий садок закривається для ремонту!!!

Шановні батьки та наші любі вихованці!!!!! Наш дитячий садочок з 14 липня по 11 серпня 2014 року буде зачинено для ремонтних робіт. Ми з радістю чекаємо на Вас у понеділок 11 серпня!!! Гарного Вам ВІДПОЧИНКУ!
12 черв. 2014

УВАГА!!!

НОВЕ НА НАШОМУ САЙТІ!! Поява НОВОГО розділу!!
1 черв. 2014

1 Червня - Міжнародний день захисту дітей.

Сьогодні міжнародний день захисту дітей! Від нашої уваги, любові, виховання залежить доля дітей. І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо їх любов'ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще!
22 трав. 2014

Тиждень БЕЗПЕКИ

Протягом цього тиждя всі заходи в ДНЗ присвячені безпеці життєдіяльності.
19 трав. 2014

УВАГА!!

З"явились фотоматеріали з випускних!
14 трав. 2014

АНОНС

На цьому тиждні у нашому садочку пройдуть ВИПУСКНІ ранки вихованців старших груп!
9 трав. 2014

Вітаємо з ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!!!

Нехай земля радує щедрим колосом, а чисте, мирне небо - сонячними погожими днинами, рясним, своєчасним дощем.
25 квіт. 2014

Зелена весна

Разом дбаємо про природу, та про охайний і чарівний вигляд нашого дитячого садочка
24 квіт. 2014

"Маленькі дарування"

Сьогодні пройшов ІІ тур районного інтелектуального конкурсу "Маленькі дарування".
18 квіт. 2014

виставка поробок до ВЕЛИКОДНЯ

До Великодня ми підготували тематичні виставки. Тут можна побачити дитячі поробки на будьякий смак! Пропонуємо переглянути!