Група 11 "Радість"

Малініна Олена Віталіївна

Вихователь групи

Закінчила Харківську гуманітарно-педагогічну академію в 2014 році за спеціальністю вихователь ДНЗ. В садочку працює з 2013 року.

Педагогічне кредо : "Працюємо з усіма і окремо з кожним"

Діти - маленькі, захопливі, наївні, довірливі. Коли вони окремо від своєї сім'ї, їх треба голубити й любити. Поряд має бути людина, яка стане й мамою, і татом, і бабусею, й водночас - другом і вчителем. Тому вихователь - це набагато більше, ніж професія. Це - покликання!

Картавцева Лариса Миколаївна

Помічнік віхователя

У ДНЗ №353 працює з  2013 року.

Картавцева Лариса Миколаївна – працює помічником вихователя в групі «Радість». Людина добра, порядна, чуйна, відповідально ставиться до своєї роботи. Приймає активну участь у житті групи.

Педагогічний колектив та батьківська громада прикладає багато зусиль для подальшого процвітання своєї групи.

НАША ГРУПА "РАДІСТЬ" ЗВЕТЬСЯ

ДУЖЕ ДОБРЕ В НІЙ ЖИВЕТЬСЯ!!!