Група 12 "Дзвіночок"

Березовська Ганна Михайлівна

Вихователь групи № 12

Загальний  педагогічний стаж – 31 рік.

Закінчила Харківське педагогічне училище в 1983 році,  за спеціальністю – вихователь дошкільного закладу.

В ДНЗ № 353 працює 18 років.  За цей час випустила до школи 7 груп.

За час роботи в ДНЗ №353 нагороджена 6 грамотами від РУО.

„ Я обрала професію вихователя тому що, я люблю дітей, за їхню безпосередність, відкритість світу, чутливість до всього доброго та прекрасного”.

Березовська Г.М. обрала та працює над темою: Артпедагогіка в системі сучасного виховання”.

Особливість артпедагогіки полягає в тому, що вона опирається на мистецтво та художньо-творчу діяльність, які дають поштовх до розвитку і виховання дітей.

Мистецтво по особливому впливає на людину, надає  перетворюючі сили її внутрішнім ресурсам, сприяє особистісному зростанню, та позитивно впливає на психіку.

Під час занять з дітьми Ганна Михайлівна намагається давати знання дітям в ігровій формі. Свої враження від занять та знання матеріалу діти відібражають через малювання, ліплення, аплікацію.

Беляєва Валентина Іванівна

Помічник вихователя групи №12.

Працює на одній групі разом із вихователем Березовською Г.М. вже 15 років; має 2 нагороди від РУО.

Валентина Іванівна завжди доброзичливо ставиться до дітей, піклується про них, приймає активну участь під час підготовки та проведення дитячих ранків, урочистих свят.

Група № 12 з кожним роком оновлюється: поповнюється новими іграшками, куточками ігрової діяльності. В групі багато різноманітних ігрових середовищ, є куточок індивідуального відпочинку. Куточок природи широко представлений різноманітними кімнатними квітами, є акваріум.