Група 2 "Крихітка"

Романькова Тетяна Миколаївна

Вихователь групи

Загальний  педагогічний стаж – 30 років.

В ДНЗ № 353 працює з 1982 року.   Вже  колишні малюки, яких вона виховувала в перші роки своєї праці приводять до неї в групу своїх дітей.

За  багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління нагороджена 3 грамотами від РУО.

Тетяна Миколаївна працює з дітьми раннього віку.

„ Я обрала професію вихователя тому що, діти – це наше майбутнє, майбутнє має бути досвіченим. А вихователь – це людина, яка допомагає  малюкові розкрити усі свої таланти.”

Романькова Т.М. обрала та працює над темою: „Гендерне виховання дошкільнят”.

Гендерне виховання – це зараз дуже актуальна тема на сьогодні.  Адже, традиційна система полорольового виховання, за якої виховувались наші пращури, на жаль, деякими „прогресивними” діячами вважається застарілою. А натомість сьогодення нам часто надає змогу спостерігати за молодими людьми, які не мають певного полорольового  зразка, на який вони могли б орієнтуватись. Хоча останнім часом, все більше науковців звертають увагу на те що саме позитивний зразок чоловічого та жіночого стилю поведінки, який закладається у свідомості людини, з самого раннього дитинства є запорукою гармонійних стосунків з протилежною статтю у зрілому віці. Тому гендерне виховання все більше набуває актуальності  і робота педагога в цьому напрямку є запорукою адаптованості дитини до стосунків з протилежною статтю в майбутньому.

Тетяна Миколаївна проводить з дітьми дидактичні ігри: „Хто я?”, „Який я?”, „Мої улюблені іграшки”. Ціль занять з дітьми – розширити уявлення малюка про оточуючий світ.

Мнакацанян Маргарита Суренівна

Помічник вихователя

Допомогає у всьому Тетяні Миколаївні, дуже любить дітей, має підхід до них, відчуває дитячі потреби, завжди бере активну участь під час підготовки та проведення дитячих ранків, урочистих свят.

Хоча група № 2 це група дітей раннього віку, тут часто проводить ранкові свята для малюків та їх батьків: свято „Золота осінь”, Новорічне свято, 8 Березня, „Весняні гаївки”. Розваги: „Будь здоров малюк”, „Червоний, жовтий, зелений”, „Всі ми промінці – разом сонечко!”. Батьки із задоволенням приходять на наші свята.

В групі виховуються малюки раннього віку. Та серед них вже є діти, які добре спілкуються між собою та дорослими, розповідають вірші, вміють малювати прості форми, героїв з казок.