Група 3 "Світлячок"

СВІТЛЯЧОК

Вихователь групи

Надточій Олена Віталіївна

Закінчила Харківську гуманітарно-педагогічну академію в 2014 році за спеціальністю вихователь ДНЗ. В садочку працює з 2013 року.

Педагогічне кредо : "Працюємо з усіма і окремо з кожним"

Діти - маленькі, захопливі, наївні, довірливі. Коли вони окремо від своєї сім'ї, їх треба голубити й любити. Поряд має бути людина, яка стане й мамою, і татом, і бабусею, й водночас - другом і вчителем. Тому вихователь - це набагато більше, ніж професія. Це - покликання!

Стружко Тетяна Миколаївна

Вчитель-логопед

Закінчина харьківський державний педагогічний університет, має повну вищу освіту. Загальний педагогічний стаж - 12 років.

В дошкільному навчальному закладі  № 353 працює з 2012 року.

"Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність

перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед

собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і

полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Бо тільки

сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання. Кожен відчуває, що йому легше

«дається» і, отже, чому зможе присвятити життя. І тут найважливіше — не схибити. Я здійснила свою мрію і обрала свою професію,керуючись при цьому багатьма чинниками, але головним із них був той, що до цього діла я відчуваю своє покликання."

Я логопед  і цим пишаюсь!

Це спалах серця і моя це доля.

Летить душа у світ дитячий –

Це вибір мій, а не з чиєїсь волі.

Несу малечі я з любов'ю

Тепло і радість, світло і надію,

І це роблю з душею, як умію.

Я серцем щирим віддаюся дітям.

Мнакацанян Маргарита Суренівна

Помічник вихователя

Допомогає у всьому Олені Віталіївні, дуже любить дітей, має підхід до них, відчуває дитячі потреби, завжди бере активну участь під час підготовки та проведення дитячих ранків, урочистих свят.