Група 5 "Капітошка"

Вихователь ЛОГОПЕДИЧНОЇ групи № 5

Холоділіна Вікторія Вадимівна

Загальний  педагогічний стаж – 5 років.

Закінчила Харківський гуманітарно-педагогічний інститут в 2011 році, за спеціальністю – вихователь дошкільного закладу. Має повну вищу освіту.

В ДНЗ № 353 працює  з 2005 року.

За час роботи в ДНЗ № 353 нагороджена 2 грамотами від завідувача ДНЗ

„ Я обрала професію вихователя тому що, педагог – не просто професія, це доля. Складна, неспокійна та водночас щаслива, захоплива, радісна - справжня”.

Холоділіна В.В. обрала та працює над темою: „Використання казок у процесі формування сукцесивних навичок”.

Найкращий мовленнєвий матеріал для формуваня сукцесивних навичок дає саме казка. Казка викликає у дитини подив, зацікавленість, бажання пізнавати, розвиває уміння знаходити рішення в нестандартних ситуаціях, націлює на відкриття нового  і осмислення власного досвіду.

Казка має величезну виховну і розвивальну силу, сприяє розвитку мовлення, мислення, пам’яті, уваги.

Використання спеціально підібраних прийомів сприяє формуванню та розвитку сукцесивних навичок у всіх без винятку дітей дошкільного віку, а надто у дітей з мовленнєвою патологією.

Логопед групи № 5

Стружко Тетяна Миколаївна

Закінчина харьківський державний педагогічний університет, має повну вищу освіту. Загальний педагогічний стаж - 12 років.

В дошкільному навчальному закладі  № 353 працює з 2012 року.

"Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність

перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед

собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і

полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Бо тільки

сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання. Кожен відчуває, що йому легше

«дається» і, отже, чому зможе присвятити життя. І тут найважливіше — не схибити. Я здійснила свою мрію і обрала свою професію,керуючись при цьому багатьма чинниками, але головним із них був той, що до цього діла я відчуваю своє покликання."

Я логопед  і цим пишаюсь!

Це спалах серця і моя це доля.

Летить душа у світ дитячий –

Це вибір мій, а не з чиєїсь волі.

Несу малечі я з любов'ю

Тепло і радість, світло і надію,

І це роблю з душею, як умію.

Я серцем щирим віддаюся дітям.

Помічник вихователя групи № 5

Лементаренко Юлія Костянтинівна

Це молода, але досвічена жінка. Юлія Костянтинівна має підхід до дітей, відчуває їх потреби, приймає активну участь під час підготовки та проведення дитячих ранків, урочистих свят.