Група 6 "Веселка"

Борисенко Віта Михайлівна

Вихователь групи.

З любов’ю та повагою ставиться до дітей, виявляє педагогічний такт під час роботи з ними, вміє встановлювати правильні взаємини з дітьми та їх батьками. Використовує методи, форми і засоби навчання та виховання, які враховують індивідуальні особливості кожної дитини. Розвиток дітей здійснює в атмосфері допомоги, підтримки, піклування, співпраці. Під час роботи в центр уваги завжди ставить особистість дитини.

Сенецька Інна Миколаївна

Вихователь групи

В 1988 році закцнчила ХПУ за спеціальністю - дошкільне виховання. Педагогічний стаж - 14 років. В ДНЗ № 353 працює з 2009 року. Зараз навчається в Сумському педагогічному університеті по спеціальності вчитель - логопед.

"Логопед відкриває дитині можливість в спілкуванні, він проводнік маленької людини в багатогранний світ людських взаємовідносин. Адже розвиток мови - це показник рівня розвитку не лише інтелекту, а й культури".

Обросова Лілія Миколаївна

Помічник - вихователя

Лілія Миколаївна допомогає у всьому Вікторії Анатоліївніі, дуже любить дітей, має підхід до них, відчуває дитячі потреби, завжди бере активну участь під час підготовки та проведення дитячих ранків, урочистих свят.

Це нашi дiти