Група 7 "Джерельце"

Полякова Олена Євгенівна

Вихователь групи

Загальний педагогічний стаж - 6 років. Закінчила Харківський педагогічний коледж при ХГПІ в 2008 році. Зараз закінчує навчання в ХГПІ. В ДНЗ працює 8 років.

У 2011 році отримала грамоту від управління освіти і науки України Червонозаводського району.

"Я обрала професію вихователя тому що, я люблю дітей за їх безпосередність, зацікавленість навколишнім світом, вміння радіти кожній миті життя"

Полякова О.Є обрала та працює над темою : "Казка як засіб розвитку емоційної сфери за допомогою зображувальної діяльності."

"Казка - краще у світі золото, те золото, що виблискує вогником у очах дітей..." Г.Х.Андерсон.

Казка захоплює дітей, будить їх творчу активність, бажання домислити, щось додати, або викреслити з тексту казки. Цьому сприяють різноманітні творчі завдання :

- доповнити казку новими епізодами,

- придумати інше закінчення,

- ввести у казковий сюжет нового героя,

-скласти казку за даним початком, або кінцем,

- намалювати ілюстрації до казки.

Використовуючи на заняттях казки, вихователь домагається того, щоб діти були не тільки пасивними слухачами, але й активними оповідачами.

Бессараб Катерина Володимирівна

Вчитель - логопед

Загальний педагогічний стаж - 3 роки.

Закінчила Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди в 2008 році, і одразу ж почала працювати у нашому дитячому садку.

Сазоненко Надія Олександрівна

Помічник вихователя

Вона одна з найдосвіченіших працівників нашого дитячого садка, адже працює у ДНЗ № 353 з 1979 року. Має 2 нагороди від РУО.

Зараз до Надії Олександрівни приводяті своїх дітей її колишні випускники, а школяри неоднаразово забігають до неї хоча б на хвильку