Група 9 "Сонечко"

Вихователь групи № 9

Герман Інна Володимирівна

Загальний педагогічний стаж - 13 років.  Закінчила Харківський гуманітарно - педагогічний інститут, за спеціальністю - вчитель початкової школи. Працювала в школі 3 роки вчителем початкових класів.
В ДНЗ № 353 працює 8 років. За час роботи в ДНЗ № 353 нагороджена 2 грамотами від РУО. Брала участь у метод об`єднаннях, конкурсі "Вихователь року - 2011"

"Я обрала професію вихователя тому що, я люблю дітей, за їхню безпосередність, відкритість світу, чутливість до всього доброго та прекрасного".

Герман І.В. обрала та працює над темою: "Сенсорний розвиток та образотвоча діяльність". Основою загального розумового розвитку є сенсорний розвиток. Адже пізнання почитнається із сприймання предметів і явищ, а далі формується на основі образів сприймання, стає результатом їх перетворення. Роль сенсорного виховання у розвитку дітей дошкільного віку безперечна: 9/10 усього їхнього розумового багажу - результати діяльності органів чуття.

Осробливо сприятливий ранній вік дитини, коли ознайомлення з якостями предметів є вирішальним у розумовому розвитку (М. Щелованов). Цей період називають "Золотою порою" сенсорного виховання. А обмеження зовнішніх вражень породжує у дитини відчуття "сенсорного голоду" , уповідьнює її розумовий розвиток.

Ліснича Тетяна Миколаївна

Помічник вихователя групи № 9

Працюэ на одній групі разом із вихователем Герман І.В.
Тетяна Миколаївна завжди лагідна, доброзичливо ставиться до дітей, піклується про них, приймає активну участь під час підготовки та проведення дитячих ранків, урочистих свят.