ДНЗ № 353  "ЯЛИНКА"

Наш садок ЯЛИНКА Зветься,

ДУЖЕ ДОБРЕ В НІМ ЖИВЕТЬСЯ!!!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ДО ВАШОЇ УВАГИ,

ВІДЕО ПРО ДИТЯЧИЙ САДОК "ЯЛИНКА"

ДИТЯЧИЙ САДОК - ДІМ,

ДЕ ЗІГРИВАЮТЬСЯ СЕРЦЯ!!!

Дитсадок

Відомо навіть малюку,

Як добре жити в дитсадку.

Прийшов - вітайся: "Добрий ранок!"

Мий руки і куштуй сніданок.

Немає часу на ниття,

Бо ждуть цікаві заняття:

Музичне, ліпка, малювання,

Ще й порахуємо старанно,

Розучим вірш, розкажем казку.

Спіймати м'ячик? Та будь ласка!

Що ще? На вулицю - гуляти,

В рухливі ігри дружно грати.

Ось "Гуси-гуси", "Коровай"

"Автомобілі" - обирай.

Обід. Поспати не забув.

Так не помітно день минув!

(В. Чикало)

12 січ. 2018
Увага! Розвага!
В нашому садочку пройшла розвага, присвячена різдвяним святам "Добрий вечір, щедрий вечір". Діти співали колядки, щедрівки та отримали солодкі подарунки.
28 груд. 2017
Увага! Новорічні свята продовжуються.
Сьогодні групи №5, №7. №8, №11 закінчили марафон із Новорічних ранків. Діти раділи гарно вбраній ялинці, Діду Морозу та подарункам, які були передані в заклад дошкільної освіти міським Головою Г.А. Кернесом.
27 груд. 2017
Увага! Новорічні свята продовжуються.
Сьогодні відбулися Новорічні ранки у групах раннього віку №2 та №4. Малюки отримали подарунки, які були передані закладу дошкільної освіти від Голови міста Харкова Г.А. Кернеса. Дякуємо за ласощі!
22 груд. 2017
Увага! Розпочались Новорічні ранки.
Сьогодні в групах №6, №9, №10, №12 вже пройшли Новорічні ранки. Діти, вбрані у святкові костюми, співали, танцювали, зустрічали Діда Мороза. І, звичайно, отримали солодкі подарунки, які приготував Г. А. Кернес. Наші малюки щиро вдячні за веселе свято!
22 груд. 2017
Увага! Ми дякуємо Управлінню освіти!
Завдяки підтримці Управління освіти Основ'янського району наш садочок отримав 90 кг прального порошка. Дякуємо Вам!
1 груд. 2017
Увага! Змагання "Крок за кроком"
Сьогодні відбувся фінал спортивних змагань для дітей старшого дошкільного віку "Крок за кроком". Команда нашого садочка "Прометей" посіла ІІІ місце серед дошкільних закладів Основ'янського району.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України