Правила прийому

Для того, щоб ваша дитина мала змогу відвідувати НАШ дитячий садок, НЕОБХІДНО ОБОВ`ЯЗКОВО ЗАРЕЄСТРУВАТИ ЇЇ НА САЙТІІ " ХАРКІВСЬКА ОСВІТНЯ МЕРЕЖА. ІСУО", поставити дитину в ЕЛЕКТРОННУ ЧЕРГУ!

Без цієї реєстраціїї НЕМОЖЛИВО потрапити у заклад дошкільної освіти!!
Як зареєструвати дитину можна дізнатись із розділу нашого сайту "Харківська освітня мережа ІСУО", або прейти за посиланням:

Зарахування дітей до закладів освіти відбувається наприкінці оздоровчого періоду не пізніше 31 серпня .

Перелік осіб, які мають право на пільги

при позачерговому влаштуванні дітей у заклад дошкільної освіти

проживають на території обслуговування закладу освіти (у разі закріплення);
є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які вже здобувають дошкільну освіту в цьому закладі освіти;
є дітьми працівників цього ж закладу освіти;
належать до категорій дітей з особливими освітніми потребами, що зумовлені порушеннями інтелектуального розвитку та/або сенсорними та фізичними порушеннями;
мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та влаштовані до сімейних форм виховання;
діти, які перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться на обліку в службах у справах дітей;
мали статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, але втратили його у зв’язку з усиновленням (у разі, якщо батьки дитини не зберігають таємницю усиновлення);
мають право на першочергове зарахування до закладів освіти відповідно до законодавства або міжнародних договорів та угод.

До закладу дошкільної освіти приймаються діти від 2 - х до 5 - ти років

Для зарахування дитини до дитячого садка батьками або особами, які їх замінюють, подаються:

заява на ім'я завідувача закладу дошкільної освіти
копія свідоцтва про народження дитини
медична довідка встановленого зразка

*   При наявності вільних місць в ДНЗ

До спеціальної групи для дітей з порушеннями мовлення зараховуються діти від 3-х до 6-ти років

Для зарахування до інклюзивної групи та спеціальної групи для дітей з порушенням мовлення батькам або особам, які їх замінюють, потрібно надати:
витяг з протоколу діагностичного засідання ІРЦ (інклюзивно-ресурсного центру);
направлення, надане районним Управлінням освіти адміністрації ХМР (яке видається за умови реєстрації дитини в Харківській міській мережі ІСУО);
заява на ім'я завідувача закладу дошкільної освіти;
копія свідоцтва про народження дитини;
медична довідка встановленого зразка.

* при наявності вільних місць в групі.

УВАГА !!!!

Пам'ятайте, що своєчасний прихід і повернення дитини додому - необхідна умова правильної реалізації освітнього процесу.
Про неможливість приходу дитини до закладу  дошкільної освіти просимо обов'язково повідомити вихователя або адміністрацію.
Оплата за харчування  вноситься по квитанції за місяць вперед до 15 числа поточного місяця.