Правила прийому

УВАГА!!!!!!!!!!!!

Для того, щоб ваша дитина мала змогу виховуватись у нашому дитячому садку, НЕОБХІДНО ОБОВ`ЯЗКОВО ЗАРЕЄСТРУВАТИ ЇЇ НА САЙТІІ " ХАРКІВСЬКА ОСВІТНЯ МЕРЕЖА ІСУО", поставивши ВАШУ дитину в ЕЛЕКТРОННУ ЧЕРГУ!

Без цієї реєстраціїї НЕМОЖЛИВЕ потрапляння у дитячий заклад!!
Як зарєєструвати вашу дити можнга дізнатись із розділу нашого сайту "Харківська освітня мережа ІСУО", або перейшовши за посиланням:

До ДНЗ № 353 приймаються діти від 2 - х до 5 - ти років

Для зарахування дитини до дитячого садка батьками або особам, які їх замінюють, подаються:

-        направлення, наданє районним Управлінням освіти адміністрації ХМР (яке видіється за умови реєстрації дитини в Харківській міській мережі ІСУО)

-         заява на ім'я завідувача дошкільного навчального закладу
-         копія свідоцтва про народження дитини
-         медична картка встановленого зразка
*   При наявності вільних місць в ДНЗ

До логопедичної групи зараховуються діти від 3-х до 4-х   років.

Батькам або особам, які їх замінюють, потрібно надати до ДНЗ:

-         рекомендація логопеда

-         витяг з протоколу діагностичного засідання Обласної психолого-медико - педагогічної консультації (ПМПК)

-         путівка на ім'я завідувача дошкільного навчального закладу

* умови дійсні при наявності вільних місць в групі.

ДНЗ - це заклад де дітей не тільки доглядають і виховують, але й навчають.

*Пам'ятайте, що своєчасний прихід і повернення дитини додому - необхідна умова правильної реалізації виховного та учбового процесу.
*Про неможливість приходу дитини до дитячого садка просимо обов'язково повідомити про це адміністрацію.
* Дитина, яка не перебувала в дитсадку 1 день  повинна мати довідку від лікаря.

*Оплата за харчування в ДНЗ вноситься по квитанції за місяць вперед до 15 числа.

Будь ласка:

! забирайте дітей своєчасно

! не порушуйте режиму дня

! якщо Ваша дитина приходить під час занять вихователь та діти відволікаються, цілісність занять порушується, скорочується час прогулянки.