І етап районного конкурсу "Рідне місто - в серденьку моєму"

23 вер. 2016
З метою підняття престижності професії вихователя дошкільного навчального закладу, виявлення й підтримки обдарованих дітей старшого дошкільного віку, розвитку їх творчих здібностей, виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до рідного міста, поглиблення знань про визначні та пам’ятні місця, архітектурні споруди, місця відпочинку Харківщини, патріотичних почуттів, покращення спільної роботи закладу і сім’ї в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №353 комбінованого типу проведений конкурс дитячих малюнків «Рідне місто – в серденьку моєму».

23.09.2016 журі ДНЗ обрало переможців за кожною номінацією. Ними стали:

Номінація «Колективна робота» - група №5 «Капітошка» ,творча робота «Харківський цирк»;

Номінація «Юний художник» - Вінник Данило, творча робота «Мій парк»;

Номінація «Творча родина» - сім’я Жирної Поліни, творча робота «Мій Харків»

Переможці нагороджені подарунками.