Увага! Відбулося осіннє свято «Веселий ярмарок».

7 жовт. 2016
Цей захід став вже традиційним для ДНЗ. Готувалися до ярмарку і батьки, і діти, і вихователі: знайомилися з народними звичаями, таночками, іграми. Під час свята у дитячому садку лунали веселі українські пісні, викликали посмішку народні жарти. Присутні поринули в атмосферу яскравого осіннього ярмарку. Саме так у дошкільнят виховується любов до Батьківщини та бажання знати і берегти народні звичаї і традиції.

7 жовтня у дошкільному закладі відбулося осіннє свято «Веселий ярмарок». Цей захід став вже традиційним для ДНЗ. Готувалися до ярмарку і батьки, і діти, і вихователі: знайомилися з народними звичаями, таночками, іграми. Під час свята у дитячому садку лунали веселі українські пісні, викликали посмішку народні жарти. Присутні поринули в атмосферу яскравого осіннього ярмарку.