До уваги батьків майбутніх першокласників

До уваги батьків майбутніх першокласників

12 бер. 2012
Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників

З  метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та виконання заходів обласної комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери Головне управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації повідомляє, що з 1 березня по 1 квітня 2012 року проводяться Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників регіону. З метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та виконання заходів обласної комплексної Програми розвитку гуманітарної сфери Головне управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації повідомляє, що з 1 березня по 1 квітня 2012 року проводяться Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників регіону. Усі бажаючі можуть взяти участь у Інтернет-зборах за наявністю доступу до Інтернет-ресурсів у зручний для них час. Інформаційно-технічний супровід зазначеного заходу забезпечує комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти», на сайті якого (edu-post-diploma.kharkov.ua) розміщено посилання на сторінку«Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників».
  Користувачі зможуть зареєструватися, надати відповіді на запропоновані питання для обговорення та поставити свої запитання організаторам заходу.
    Запрошуємо до участі всіх бажаючих !