Стрітення!

15 лют. 2021
15 лютого відзначається традиційне свято Стрітення. В дитячому садочку малята знайомляться зі святом, беручи участь в українських народних іграх та розвагах. Крім того, сьогодні наші діти готували та прикрашали смачне частування для Зими та Весни – імбирні пряники. Під час такої діяльності дітлахи не тільки отримують незрівнянне задоволення, а й розвивають естетичні, інтелектуальні та творчі здібності.

15 лютого відзначається традиційне українське свято Стрітення. За повір'ям, цього дня Зима зустрічається з Весною і сперечаються - хто буде господарювати ще декілька тижнів. В дитячому садочку малята знайомляться зі святом, беручи участь в українських народних іграх та розвагах.
Крім того, сьогодні наші діти готували та прикрашали смачне частування для Зими та Весни – імбирні пряники. Під час такої діяльності дітлахи не тільки отримують незрівнянне задоволення, а й розвивають естетичні, інтелектуальні та творчі здібності. Також ми виховуємо у дітей посидючість, вміння працювати в колективі, повагу до праці майстрів та гордість за власні успіхи. Вітаємо всіх зі святом! Смачного!