Оздоровлення малят

9 лип. 2021
В КЗ «ДНЗ №353» на прогулянці дітлахи вживають сік та воду з однаразових паперових стаканчиків. Як же весело та цікаво далі з ними гратися. Безліч ідей для творчості!

Літо – це особлива пора, коли з’являється можливість значно зміцнити здоров’я дітей, підвищити захисни сили їх організмів. Важливу роль в цьому грає раціональне харчування, побудоване з урахуванням віку дітей та особливостей літнього сезону, багатого фруктами, овочами, зеленню.
В закладах дошкільної освіти під час оздоровчого періоду щоденне меню максимально збагачене свіжими овочами, насамперед сезонними. Також організовують для дітей  додатковий прийом їжі -  другий сніданок з 10:00 до 11:00 год у вигляді фруктів, соків.
В  КЗ «ДНЗ №353» на прогулянці дітлахи вживають сік та воду з однаразових паперових стаканчиків. Як же весело та цікаво далі з ними гратися. Безліч ідей для творчості!