Конкурс "Маленькі дарування"

18 квіт. 2014
Визначено переможців І туру районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку "Маленькі дарування"

Сьогодні в нашому дитячому садочку пройшов І тур  районного інтелектуального конкурсу серед дітей старшого дошкільного віку "Маленькі дарування", у якому приймали участь вихованці старших груп (групи № 10, 5, 6).

Переможцями стали:

Номінація "Маленький дослідник" - Нестеренко Олександр (гупа № 6, Вихователь - Душина В.А).

Номінація "Маленький математик" - Рєзанова Поліна (гупа № 6, Вихователь - Душина В.А).

Номінація "Маленький природознавець" - Мосіна Анастасія (група № 5, Вихователь - Холоділіна В.В.)

Другий етап конкурсу відбудеться 24.04.2014 в ДНз № 72