28 січ. 2022

"Заняття з логоритмики"

На виконання завдань педагогічної ради вихователі разом з дітьми вчать кінезіологічні та логоритмічні вправи
20 січ. 2022

"Зустрічаємо Маланку та Василя!"!"

У нашому садочку діти продовжують знайомитись з традиціями на свято Маланки та Василя...Засівали та колядували
6 січ. 2022

Святкуємо Різдво!

Напередодні свят-вечора в шашому садочку пройшло незабутнє свято"Колядуємо, щедруємо, святкуємо!",адже всім малюкам так хочеться торкнутися різдвяного дива!
28 груд. 2021

"Свята тривають!"

Ось і пройшли Святкові ранки у садочку! Малеча отримала подарунки від Діда Мороза! Щіро вітаємо родини вихованців з наступаючими святами!
21 груд. 2021

Новий рік!

Сьогодні в нашому садочку розпочалися Новорічні ранки! Ми зустрічали Діда Мороза, запалювали ялинку, співали та танцювали.
20 груд. 2021

"День казкових подорожей"

Наші вихованці разом з вихователями поринули у дивовижний світ казок.
17 груд. 2021

"День імбирного пряника"

Наші вихованці розписували, потім дарували своїм батькам смачні пряники.
13 груд. 2021

"Приготування до свята"

У нашому садочку всі готуються до свята. Діти вчать вірші, вихователі прикрашають музичний зал та допомагають малюкам з новорічними поробками.
10 груд. 2021

"Завдання Діда Мороза"

В садочку кожого дня діти виконють завдання з "Адвент календаря".
6 груд. 2021

"День Збройних сил України"

В закладі дошкільної освіти на честь українських вояків була зроблена та піднята СТРІЧКА ПАМ'ЯТІ та МИРУ довжиною 6 метрів.