21 груд. 2021

Новий рік!

Сьогодні в нашому садочку розпочалися Новорічні ранки! Ми зустрічали Діда Мороза, запалювали ялинку, співали та танцювали.
20 груд. 2021

"День казкових подорожей"

Наші вихованці разом з вихователями поринули у дивовижний світ казок.
17 груд. 2021

"День імбирного пряника"

Наші вихованці розписували, потім дарували своїм батькам смачні пряники.
13 груд. 2021

"Приготування до свята"

У нашому садочку всі готуються до свята. Діти вчать вірші, вихователі прикрашають музичний зал та допомагають малюкам з новорічними поробками.
10 груд. 2021

"Завдання Діда Мороза"

В садочку кожого дня діти виконють завдання з "Адвент календаря".
6 груд. 2021

"День Збройних сил України"

В закладі дошкільної освіти на честь українських вояків була зроблена та піднята СТРІЧКА ПАМ'ЯТІ та МИРУ довжиною 6 метрів.
1 груд. 2021

Свято "День іменинника"

В нашому садочку прийнято не залишати без уваги дні народження, а вітати своїх іменинників,дарувати їм міні-свято. Бажаємо міцного здоров'я вихованцям та їх родинам.
20 жовт. 2021

Благодійна акція!

З 4 по 22 жовтня 2021 року вихованці разом зі своїми батьками, а також співробітники нашого садочка «Ялинка» долучилися до участі у VІ Всеукраїнській благодійній акції «Happy Гав для Сірка», яку організував Благодійний фонд допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа». Зібраний корм та крупу було передано до Харківського КП «Центр поводження з тваринами». Наші малюки щиро раділи, що допомогли безхатнім песикам та котикам! Дякуємо усім за участь в благодійній акції! #happyгав_2021 #happypaw
13 жовт. 2021

Малі Олімпійські ігри!

В нашому садочку пройшли спортивні змагання в старших групах під назвою "Малі Олімпійські ігри". Малята зібралися для підтримки спортивних традицій та пропогування здорового образу життя українських козаків. Зі святом мужніх, сильних та надійних!
23 вер. 2021

"Міжнародний День Миру"

З нагоди Дня миру в дитячому садочку №353 «Ялинка» пройшли тематичні заняття. Діти з дорослими виготовляли символічних паперових пташок, яких запускали в повітря та брали із собою додому. Усі разом дружно створювали яскраві колективні роботи «Голуб миру»Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі.Адже найбільша у світі цінність – це мир!