13 вер. 2021

"Тиждень безпеки"

Сьогодні в садочку закінчився Тиждень безпеки дорожнього руху. Упродовж тижня педагоги знайомили малюків із правилами поведінки на дорогах, дорожніми знаками, розглядали ситуації, які можуть виникнути - вчили дбати про своє здоров’я і життя
1 вер. 2021

"1 ВЕРЕСНЯ!!!"

На початку нового навчального року наш садочок «Ялинка» радий вітати всіх дітей та батьків!!!
19 серп. 2021

Наша територія

Облаштування та ремонт території нашого садочка впродовж літнього періоду 2021 року.
4 серп. 2021

Привітання переможців!

Вітаємо дітлахів комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №353 комбінованого типу Харківської міської ради», які взяли участь у V Міжнародному Конкурсі Сучасного Мистецтва ART PRIMA FEST та стали лауреатами І ступеня у номінаціях «Естрадний вокал» та «Художнє слово».
9 лип. 2021

Оздоровлення малят

В КЗ «ДНЗ №353» на прогулянці дітлахи вживають сік та воду з однаразових паперових стаканчиків. Як же весело та цікаво далі з ними гратися. Безліч ідей для творчості!
30 черв. 2021

"День Ягідки "

В нашому садочку відбулося чудове та незвичайне свято - День ягідки!
11 черв. 2021

"Капітошка у гостях "

На минулому тижні на вулиці щось задощило! Це до нас в садочок, напевно, завітав Капітошка!
1 черв. 2021

"День захисту дітей"

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначається добре і радісне свято – День захисту дітей. Сьогодні наші малята відправились на «Пошуки піратських скарбів» .А яке ж свято без повітряних кульок та смаколиків! Сьогодні всі були щасливі!
28 трав. 2021

ВИПУСК 2021!!!!

В нашому садочку «Ялинка» всі трішечки засумували, тому що настав час розставання. Ми прощалися з випускниками старших груп №3 та №11.
27 трав. 2021

"Тиждень безпеки"

В нашому садочку «Ялинка» пройшов Тиждень безпеки, під час якого були проведені різноманітні заняття з протипожежної безпеки