12 бер. 2021

Масляна!!!

Відсвяткували свято Масляни! Наші малята проганяли зиму та закликали весну. А ще смакували рум'яними млинцями.
9 бер. 2021

Вітання тривають!

5 березня групи № 10 та № 3 привітали любих матусь зі святом. Всі були у захваті від яскравих виступів наших вихованців.
4 бер. 2021

Вітання зі святом!

Продовжують вітати жінок зі святом вихованці нашого садочка. Група № 3, група №12 та № 7. Які милі та гарнюні Квіточки, Бджілки та Сонечко...Діти старшої групи № 11 показали чарівну казку про жабенятко Квакі та його порятунок.
3 бер. 2021

Свято Весни!

Сьогодні в нашому садочку розпочалися Весняні ранки! Наші найменші вихованці груп №2 та № 4 привітали своїх мам та бабусь зі святом. Веселі та спритні кошенята! А середня група № 8 підготувала танок "Веснянка". Чекаємо наступних...
26 лют. 2021

Смаколики власноруч!

Сьогодні діти старшої групи № 11 власноруч виготовляли печиво. Місили, розкочували, вирізали форми з тіста. Получилось дуже смачно, особливо коли зроблено своїми руками!
23 лют. 2021

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні наш садок "Ялинка" святкує День народження! Нам 53 роки!
22 лют. 2021

Заняття тривають!

В садочку "Ялинка " тривають заняття з валеології. Вони пройшли в середніх групах (№7 та №8) ,в молодшій групі №12. В групі №8 малята проводили досліди з милом та дізнавалися багато про його властивості. В групі №12 розповіли та показали маленькому поросяті, що треба робтити, щоб бути чистим та подарували на пам'ять різнокольлрові стрічки.
17 лют. 2021

Валеологія у нашому садочку.

На цьому тижні в нашому садочку розпочалтся цікаві, нетрадеційні заняття з валеології та гігієни у всіх групах дошкільного закладу. Відбулися заняття в двох молодших групах (№5 та №6) та двох старших групах (№3 та №11). В групі №11 дошкільнята вчилися робтит вітамінний салат- вінігрет, пригощали співробітників та смакували самі.
15 лют. 2021

Стрітення!

15 лютого відзначається традиційне свято Стрітення. В дитячому садочку малята знайомляться зі святом, беручи участь в українських народних іграх та розвагах. Крім того, сьогодні наші діти готували та прикрашали смачне частування для Зими та Весни – імбирні пряники. Під час такої діяльності дітлахи не тільки отримують незрівнянне задоволення, а й розвивають естетичні, інтелектуальні та творчі здібності.
12 лют. 2021

День Любові та Добра!!!

Сьогодні в садочку пройшло чарівне свято Любові та Добра! Діти із задоволенням робили Валентинки, говорили приємні слова один одному, танцювали з повітряними кульками та Ведмедиком. Феєрично пройшла Дискотека разом з Феєю Добра під сучасну музику.