1 груд. 2020

Увага! Зима у гостях!

Сьогодні до діток завітала Зима! Усі з радістю її зустрічали! Зимонька розповіла, що Дід Мороз пропонує пройти КВЕСТ, який розпочинається просто зараз і проходитиме упродовж всього грудня. Переможців чекають подарунки!
13 лист. 2020

Увага! Спортивна розвага!

12 та 13 листопада в садочку пройшли спортивні розваги в кожній групі окремо. Діти грали в рухливі ігри, змагалися. Усі отримали багато задоволення!!!
4 лист. 2020

Увага! День творчорсті!

Сьогодні в молодших та середніх групах пройшов День творчості. Діти із задоволенням працювали разом та отримали прекрасні колективні роботи.
23 жовт. 2020

Увага! Кольровий тиждень!

З метою збагачення сенсорно-пізнавального досвіду у дітей нашого садочка усі групи взяли участь у проекті "Кольорова мозаїка". Кожен день був присвячений одному кольору і вся освітня робота пов'язана з цим кольором.
13 жовт. 2020

"Козацькі розваги"

В ДНЗ №353 з нагоди "Дня Українського козацтва"відбулися тематичні музичні заняття "Козацькі розваги".
1 жовт. 2020

Привітання з Днем працівника освіти!

Дякуємо за привітання зі святом освітян нашого закладу депутату Харківської міської ради Володимиру Анатолійовичу Зінченко!
30 вер. 2020

Увага! Веселий ярмарок!

Сьогодні в садочку пройшла розвага "Веселий ярмарок". Діти співали, танцювали та отримали смаколики на ярмарку.
28 вер. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти

25 вер. 2020

Увага! Спортивна розвага!

Сьогодні пройшла спортивна розвага, в кожній групі окремо.
7 вер. 2020

Увага! Музей глиняного посуду.

В садочку запрацював пілотний музей глиняного посуду, який привезли з Опішні. В нашому музеї посуд можна розглядати і , навіть, чіпати руками.