30 бер. 2018

Увага! Атестація педагогів!

Сьогодні в дошкільному закладі відбулась атестація педагогів Кошаренко Я.С., Барабан О.М. Вони виступили з доповідями та поділилися своїм досвідом.
20 бер. 2018

Атестація педагогів!

Відбувся відкритий перегляд занять педагогів, які атестуються Захарченко О.О., та Кошаренко Я.С.
16 бер. 2018

Благодійній акція «Від дітей Основ’янського району для дітей міста Красногорівка».

Велика подяка батькам які взяли участь у благодійній акції. Всім бажаємо мирного неба.
12 бер. 2018

Восьме березня в нашому садочку

У садочку відбулись святкові ранки
23 лют. 2018

Ми з вами 50 років

Нам 50 років
16 лют. 2018

Масляна в нашому садочку!

Святкуємо масляну!
12 січ. 2018

Увага! Розвага!

В нашому садочку пройшла розвага, присвячена різдвяним святам "Добрий вечір, щедрий вечір". Діти співали колядки, щедрівки та отримали солодкі подарунки.
28 груд. 2017

Увага! Новорічні свята продовжуються.

Сьогодні групи №5, №7. №8, №11 закінчили марафон із Новорічних ранків. Діти раділи гарно вбраній ялинці, Діду Морозу та подарункам, які були передані в заклад дошкільної освіти міським Головою Г.А. Кернесом.
27 груд. 2017

Увага! Новорічні свята продовжуються.

Сьогодні відбулися Новорічні ранки у групах раннього віку №2 та №4. Малюки отримали подарунки, які були передані закладу дошкільної освіти від Голови міста Харкова Г.А. Кернеса. Дякуємо за ласощі!
22 груд. 2017

Увага! Розпочались Новорічні ранки.

Сьогодні в групах №6, №9, №10, №12 вже пройшли Новорічні ранки. Діти, вбрані у святкові костюми, співали, танцювали, зустрічали Діда Мороза. І, звичайно, отримали солодкі подарунки, які приготував Г. А. Кернес. Наші малюки щиро вдячні за веселе свято!