16 січ. 2019

Консультація для вихователів.

Сьогодні відбулась консультація для вихователів у формі тренінга щодо використання Коректурних таблиць Н.Гавриш в освітньому процесі закладу дошкільної освіти.
14 січ. 2019

Зимові розваги!

Ми святкували зимові свята за Українськими традиціями.
20 груд. 2018

Свято Нового року!

Сьогодні в нашому закладі розпочалися святкові ранки-яскраві, казкові дива.Малюки розважалися,танцювали, розповідали вірші. Наприкінці свята вони отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса.
28 лист. 2018

Увага! Педагогічна рада!

Сьогодні в закладі відбулося засідання педагогічної ради "Використання сучасних інноваційних технологій у освітньо-виховному процесі".
15 лист. 2018

Колективний перегляд.

Сьогодні відбулося відкрите заняття в старшій групі №10 з художньої літератури.
14 лист. 2018

Протипожежне тренування!

Сьогодні в дитячому садку проходило тренування по відпрацюванню дій по інструкції з питань евакуації.
5 лист. 2018

Тиждень безпеки.

З 05.11.2018 року по 09.11.2018 року в закладі дошкільної освіти проходитимє Тиждень безпеки дитини.
16 жовт. 2018

Зустріч з поліцієй.

В садочок знову завітали поліцейські та розповіли дітям правила поведінки у громадських місцях.
5 жовт. 2018

Виставка поробок!

Усі діти разом з батьками дуже постаралися, щоб зробити цікаві, оригінальні поробки з природного матеріалу.
28 вер. 2018

Веселий ярмарок!

В садочку відбувся ярмарок з танцями, піснями, різними подарунками та солодкими гостинцями.