28 лист. 2017

Увага! Нова група.

Сьогодні в дошкільному закладі відбулося урочисте відкриття групи №3 "Світлячок". На святі були присутні почесні гості та батьки. Діти вдячні за щирі подарунки, які були зроблені адміністрацією Основ'янського району Харківської міської ради та Управлінням освіти.
10 лист. 2017

Увага! Ремонт закінчується.

Скоро в нашому садочку відкривається група №3, яку для дітей ремонтує міжнародний дитячий фонд ЮНІСЕФ!
24 жовт. 2017

Увага! Спортивний конкурс.

В дошкільному закладі відбулися змагання між командами старших груп "Прометей" та "Дзвіночок". Перемогу виборала команда групи №11 "Прометей". Вітаємо переможців!
16 жовт. 2017

Ремонт у нашому садочку

Вставили вікно у медблоці.
13 жовт. 2017

Увага! Розвага "Кольрова феєрія"

В садочку пройшло свято до Дня захисника України. Діти малювали, робили аплікації для своїх татусів.
27 вер. 2017

Увага! Відбулося осіннє свято «Веселий ярмарок».

В дошкільному закладі відбулося свято "Веселий ярморок" присвячене Дню Дошкілля. Діти разом з батьками із задоволенням робили поробки з природного матеріалу та змагалися у різних конкурсах. На прикінці усі отримали смаколики.
22 вер. 2017

Придбання за бюджетні кошти

2017 рік
10 серп. 2017

Увага! Театральна вистава!

Сьогодні в дитячому садку відбулася театральна вистава під час якої діти мали змогу в ігровій формі повторити правила дорожнього руху та дорожні знаки.
4 серп. 2017

Увага! Розвага!

Сьогодні в дошкільному закладі відбулась розвага "Літо -літечко". Діти із задоволенням малювали крейдою на доріжках та грали з водою!
20 лип. 2017

Увага! Розвага!

Сьогодні відбулася розвага за тематикою безпеки життєдіяльності "Наш друг - Світлофор"! Діти із задоволенням змагалися, а також повторили правила дорожнього руху.