13 жовт. 2020

"Козацькі розваги"

В ДНЗ №353 з нагоди "Дня Українського козацтва"відбулися тематичні музичні заняття "Козацькі розваги".
1 жовт. 2020

Привітання з Днем працівника освіти!

Дякуємо за привітання зі святом освітян нашого закладу депутату Харківської міської ради Володимиру Анатолійовичу Зінченко!
30 вер. 2020

Увага! Веселий ярмарок!

Сьогодні в садочку пройшла розвага "Веселий ярмарок". Діти співали, танцювали та отримали смаколики на ярмарку.
28 вер. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти

25 вер. 2020

Увага! Спортивна розвага!

Сьогодні пройшла спортивна розвага, в кожній групі окремо.
7 вер. 2020

Увага! Музей глиняного посуду.

В садочку запрацював пілотний музей глиняного посуду, який привезли з Опішні. В нашому музеї посуд можна розглядати і , навіть, чіпати руками.
31 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди початку навчального року

28 серп. 2020

Педагогічна конференція!

Сьогодні відбулась конференція для педагогів Основ'янського району, на якій були підбиті підсумки за попередній 2019/2020 н.р. та поставлені завдання на 2020/2021 н.р. Зустріч пройшла в теплій та творчій атмосфері.
26 серп. 2020

Звітування завідувача КЗ "ДНЗ №353" перед педагогічним колективом та громадськістю за 2019/2020н.р.

Сьогодні відбулося звітування завідувача закладу дошкільної освіти Білогурової С.Г. про свою діяльність у 2019-2020 н.р.
21 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників, Дня міста та 29-ї річниці Незалежності України