16 жовт. 2023

Освітній форум!

Представники КЗ "ДНЗ №353" взяли участь у освітньому форумі «Дошкілля ХХІ століття: виклики, досвід, інновації», що проходив у місті Києві за підтримки Міністерства освіти і науки України та громадської спілки «Освіторія».
13 жовт. 2023

"Іскорки суперсил"

Вихователь Божок Олена Юріївна разом зі своїми вихованцями взяла участь у спільному проєкті дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Міністерства освіти і науки України.
9 жовт. 2023

Націонадьна премія «Global Teacher Prize Ukraine»

Вихователька дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №353 Вікторія Душина стала переможницею національної премії «Global Teacher Prize Ukraine» у номінації «Дошкілля». Харків'янку привітали міністр освіти та науки України Оксен Лісовий та голова секції освіти ЮНІСЕФ в Україні Еммануель Абрю.
5 жовт. 2023

ОСІННІЙ ЯРМАРОК!

Сьогодні в нашому садочку пройшов "Осінній Ярмарок"! Діти разом з батьками співали,танцювали та пригощались смаколиками.
2 жовт. 2023

Вітання нашим захисникам та захисницям!

Смаколики для захисників та захисниць від співробітників та батьків нашого садочка.
2 жовт. 2023

День працівників освіти

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти. Шановна освітянська спільнота Харкова! Я пишаюся кожним з вас і кожному з вас дякую!Бо ви продовжували навчати наших дітей зі сховищ.Ви проявили себе у волонтерстві та разом з нами готувалися до відкриття шкіл і прийому дітей у шкільних укриттях.Ви допомагали в організації метрошколи. І незабаром у місті відкриється ще одна безпечна локація для навчання дітей. Харків є найінтелектуальнішим містом в Україні саме завдяки вам.Продовжуйте в тому ж дусі!Будьте надхненними,зацікавленими,і тоді все обов'язково вдасться!Не уявляю міста без вашої підтримки та натхнення! Освіта - це один із напрямків, на який ми не скорочували і не будемо скорочувати видатки. Зі всятом!
25 вер. 2023

ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ!

Дорогі діти, батьки, колеги! Сьогодні, в останню неділю вересня, щиро вітаємо усіх причетних з Днем Дошкілля! Від душі бажаємо здоров’я і миру, достатку і радості.
21 вер. 2023

Міжнародний День МИРУ!

Міжнародний День МИРУ відзначається щорічно 21 вересня. Для України це свято має особливе значення, бо величезною ціною бореться наша країна проти російської агресії.Дітлахи садочка «Ялинка»до Дня миру виготовили листівки, в яких висловили вдячність нашим захисникам і захисницям.
1 вер. 2023

1ВЕРЕСНЯ! ДЕНЬ ЗНАНЬ!

Дорогі діти та батьки садочка «Ялинка», сьогодні вітаємо вас зі святом — Днем знань!І нехай ви ще не ходите в школу, але знання вам теж необхідні. Ви щодня робите відкриття, дізнаєтеся щось нове, вивчаєтеприроду і навколишній світ.І нехай ви ще не ходите в школу, але знання вам теж необхідні. Ви щодня робите відкриття, дізнаєтеся щось нове, вивчаєтеприроду і навколишній світ.
17 серп. 2023

Звітування завідувача!

Сьогодні в ЗДО відбулось звітування завідувача перед перед педагогічним колективом та громадськіст за 2022/2023 н.р. Відеоконференція проходита в ZOOM.