15 жовт. 2016

Увага! Суботник!!!

В дошкільному закладі відбувся суботник! Працівники прибирали власну та прилеглу теріторію.
10 жовт. 2016

Увага! Дякуємо Управлінню освіти адміністрації Основ'янського району!

Завдяки підтримці Управління освіти наш дошкільний навчальний заклад був забезпечений пральним порошков в кількості 81 кг (9 пакетів по 9 кг), туалетним папіром-58 рулонів та офісним папіром -12 пачок.
8 жовт. 2016

Увага! Суботник!!!

08.10.2016 в дошкільному закладі відбувся суботник у рамках общеміського суботника. Працівники прибирали теріторію дошкільного закладу.
7 жовт. 2016

Увага! Відбулося осіннє свято «Веселий ярмарок».

Цей захід став вже традиційним для ДНЗ. Готувалися до ярмарку і батьки, і діти, і вихователі: знайомилися з народними звичаями, таночками, іграми. Під час свята у дитячому садку лунали веселі українські пісні, викликали посмішку народні жарти. Присутні поринули в атмосферу яскравого осіннього ярмарку. Саме так у дошкільнят виховується любов до Батьківщини та бажання знати і берегти народні звичаї і традиції.
23 вер. 2016

І етап районного конкурсу "Рідне місто - в серденьку моєму"

З метою підняття престижності професії вихователя дошкільного навчального закладу, виявлення й підтримки обдарованих дітей старшого дошкільного віку, розвитку їх творчих здібностей, виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до рідного міста, поглиблення знань про визначні та пам’ятні місця, архітектурні споруди, місця відпочинку Харківщини, патріотичних почуттів, покращення спільної роботи закладу і сім’ї в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №353 комбінованого типу проведений конкурс дитячих малюнків «Рідне місто – в серденьку моєму».
1 вер. 2016

День Знань для малюків!

1 ВЕРЕСНЯ
1 черв. 2016

Майбутне нашої Держави

Казкові герої прийшли в гості у садок щоб привітати дітей
24 трав. 2016

За крок до школи

З 24.05 по 26.05. в закладі відбулися святкові випускні ранки.
9 трав. 2016

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ!!!

Посміхається ранок травневий, Трепет спогадів, потиск долонь... У сльозинках непрохано-щедрих Знов виблискує вічний вогонь. Але поряд надійне плече І дитячі допитливі очі, І душа, в якій серце тріпоче, Що Ваш спогад в майбутнє несе.
8 трав. 2016

ДЕНЬ МАТЕРІ!!!

Спасибі за ласку, за щире тепло Недоспані ночі, турботи й добро. Здоров’я міцного Вам зичимо щиро, Любові і радості, злагоди й миру.