31 лип. 2023

Озеленення території.

У нашому садочку продовжується озеленення території. Працівниками дитсадка докладається багато зусиль для створення креативних квітників, виготовлення власноруч садових фігур. Таким чином, створюються сприятливі умови для фізичного, трудового, пізнавального розвитку дітей
10 лип. 2023

День родини!

8 липня, в Україні відзначають День родини !Це відносно молоде свято, що відзначаєтеся в нашій країні з 2012 року. Родина для кожного – це найдорожчі люди, які найбільше люблять і розуміють. В сім’ї прищеплюється любов до рідної мови, культури, до загальних цінностей та традицій.
2 черв. 2023

День здорового харчування!

До Дня здорового харчування пройшов тиждень української кухні та фотомарафон «Овочі і фрукти - вітамінні продукти», під час якого дітлахи малювали, робили аплікації своїх найулюбленіших плодів саду та городу
1 черв. 2023

День захисту дітей!

Сьогодні, 1 червня, в нашому закладі "Ялинка" пройшла розвага до Дня захисту дітей "Чарівні кульки бажань" та конкурс малюнків на асфальті "Світ очима дітей". Звичайно перемогла дружба!
18 трав. 2023

День вишиванки!

У нашому дошкільному закладі №353 «Ялинка» стало доброю традицією щорічно в третій четвер травня відзначати День вишиванки. Для малят пройшов квест "Вишиванка - символ України".
9 трав. 2023

День Європи!

Цьогоріч Україна вперше за двадцять років долучиться до заходів з нагоди Дня Європи — свята, яке традиційно 9 травня відзначається в Європейському Союзі та інших країнах на знак миру та єдності на континенті.
8 трав. 2023

День пам'яті та примирення!

Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня з метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939–1945 років.
30 бер. 2023

Тиждень грошей!

28 бер. 2023

Книги, що надихають!

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №353 комбінованого типу Харківської міської ради" із задоволенням долучився до марафону "Книги, що надихають". Педагоги та діти склали повчальні казки у номінації "Казки, що наближають нашу перемогу", які, сподіваємось, сможуть надихнути та підтримати.
7 бер. 2023

День весни!

Любі наші жінки, дівчата прийміть вітання зі святом Весни від дитячого садочка №353! Бажаємо вам від щирого серця побільше світла, тепла, легкості, усмішок і прекрасного настрою. Нехай збуваються бажання, в Україні настане мир, а в сім'ях будуть щастя та любов. Нехай у вашому житті трапляються лише радісні події та яскраві моменти. Будьте коханими, надихайте своїх рідних та близьких.