3 бер. 2023

Заняття доброти!

Педагоги та діти ЗДО №353 із задоволенням долучилися до ІІ Міжнародного заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, яке проводиться вже кілька років за підтримки благодійного фонду "Щаслива лапа". Заняття проходили як офлайн так і онлайн з 01.03 по 03.03. 2023 року. Під час занять малята дізналися як правильно доглядати за домашніми тваринами та піклуватися про них, про причини появи безпритульних тварин та як їм допомогти.
24 лют. 2023

Марафон добра!

До закладу дошкільної освіти №353 завітали прикордонники, які боронять Харківщину. Як повідомили в Адміністрації Основ’янського району, вихованці з задоволенням поспілкувалися з захисниками, малювали та смакували піцею, приготованою власноруч. Наприкінці зустрічі діти подарували військовим свої малюнки і побажали якнайшвидшої перемоги.
21 лют. 2023

Міжнародний День рідної мови!

Міжнародний День рідної мови (International Mother Language Day) – подія, яку відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Міжнародний день рідної мови був проголошений Генеральною конференцією ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року. Головна його мета – показати важливість та підтримати самобутність кожної окремої мови світу. Адже недаремно кажуть, що без мови нація помирає, тому що в ній міститься культура і історія цілої держави. В ці важкі часи українцям як ніколи важливо підтримувати свою рідну мову словом, віршем, піснею.
16 лют. 2023

День Єднання!

16 лютого Україна відзначає День єднання. Це молоде свято. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє. Сьогодні по всій країні виконують гімн України та піднімають синьо-жовтий прапор з надією на близьку перемогу!
14 лют. 2023

Марафон добра!

До Дня Святого Валентина в закладі дошкільної освіти №353 пройшов майстер-клас по виготовленню валентинок «Добрі серденькі». Діти із великим захопленням малювали, наклеювали сердечка, прикрашали листівки чарівними візерунками, дарували їх один одному та своїм рідним
9 лют. 2023

Міжнародний день піци

Щороку 9 лютого святкують Міжнародний день піци. Поціновувачі італійської страви готують цього дня улюблені її варіанти. Яких тільки піц не буває! Круглі й квадратні, великі й маленькі, з різноманітною начинкою та хрусткою скоринкою – усі вони сьогодні є улюбленою стравою багатьох дітей та дорослих
2 лют. 2023

Марафон добра!

Традиція допомагати птахам вже давно склалася в дитячому садочку, бо підгодівля птахів взимку – найкращий спосіб одночасно спостерігати пернатих сусідів та підтримати їх у скрутний період
22 січ. 2023

День Соборності!

До челенджу "Тільки в єдності наша сила", який організований Департаментом освіти Харківської міської ради з нагоди Дня Соборності України приєдналися вихованці ЗДО №353
14 січ. 2023

Святий вечір!

З покоління в покоління з 13 на 14 січня українці святкують Щедрий вечір або Старий Новий Рік
3 січ. 2023

Різдвяний майстер-клас!

Педагоги закладу провели майстер-клас «Щасливі гноми» для юних мешканців мікрорайону. Захід об'єднав творчих дітей віком від 5 до 14 років, які залюбки поринули у світ фантазії, створюючи неповторних казкових гномів. На згадку про майстер-клас у всіх залишаться пам'ятні світлини, приємні враження і виготовлені власноруч щасливі гноми.