24 квіт. 2022

Прибирання території!

Продовжується прибирання території в закладі та її озеленнення в очікуванні малюків.
5 квіт. 2022

Освітній процес дистанційно!

Дякуємо усім батькам та дітлахам, які продовжують навчатися в таких складних умовах: малюють, ліплять, рахуєте, вивчають природу, читають казки і тим самим підтримують нашу Україну.
10 бер. 2022

Фото-зустрічі з малюками!

Пропонуємо нашим батькам та дітлахам поділитися своїми враженнями, емоціями: - про інше місто, в якому Ви опинилися; - про справи, які Вас захоплюють у цей складний час у Харкові. Чекаємо Ваших фото, відео
16 лют. 2022

"День єднання!"

Шановні колеги та родини нашого закладу! Сьогодні в садочку пройшли різноманітні заходи до Дня єднання. Малюків та педагогів об'єднала синьо-жовта стрічка Дружби!
11 лют. 2022

Олімпіада "Всеосвіта 2021-2022"

Визованці КЗ "ДНЗ № 353" взяли участь у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді. Випробували свої сили в номінаціях "Логіка","Математика","Казка","Навчяння грамоті".Вітаємо переможців та їх родини.
4 лют. 2022

"Зимові розваги"

Зима для дітей -це час активних ігор і веселих розваг.Це купа неймовірних позитивних емоцій.
28 січ. 2022

"Заняття з логоритмики"

На виконання завдань педагогічної ради вихователі разом з дітьми вчать кінезіологічні та логоритмічні вправи
20 січ. 2022

"Зустрічаємо Маланку та Василя!"!"

У нашому садочку діти продовжують знайомитись з традиціями на свято Маланки та Василя...Засівали та колядували
6 січ. 2022

Святкуємо Різдво!

Напередодні свят-вечора в шашому садочку пройшло незабутнє свято"Колядуємо, щедруємо, святкуємо!",адже всім малюкам так хочеться торкнутися різдвяного дива!
28 груд. 2021

"Свята тривають!"

Ось і пройшли Святкові ранки у садочку! Малеча отримала подарунки від Діда Мороза! Щіро вітаємо родини вихованців з наступаючими святами!