Група 6 "Веселка"

Вихователь групи.

Борисенко Віта Михайлівна

З любов’ю та повагою ставиться до дітей, виявляє педагогічний такт під час роботи з ними, вміє встановлювати правильні взаємини з дітьми та їх батьками. Використовує методи, форми і засоби навчання та виховання, які враховують індивідуальні особливості кожної дитини. Розвиток дітей здійснює в атмосфері допомоги, підтримки, піклування, співпраці. Під час роботи в центр уваги завжди ставить особистість дитини.

Помічник вихователя

Обросова Лілія Миколаївна

Лілія Миколаївна допомогає у всьому Віті Михайлівніі, дуже любить дітей, має підхід до них, відчуває дитячі потреби, завжди бере активну участь під час підготовки та проведення дитячих ранків, урочистих свят.

Це нашi дiти