Група 9 "Сонечко"

Вихователь групи № 9

"Я обрала професію вихователя тому що, я люблю дітей, за їхню безпосередність, відкритість світу, чутливість до всього доброго та прекрасного".

Герман І.В. обрала та працює над темою: "Сенсорний розвиток та образотвоча діяльність". Основою загального розумового розвитку є сенсорний розвиток. Адже пізнання почитнається із сприймання предметів і явищ, а далі формується на основі образів сприймання, стає результатом їх перетворення. Роль сенсорного виховання у розвитку дітей дошкільного віку безперечна: 9/10 усього їхнього розумового багажу - результати діяльності органів чуття.

Осробливо сприятливий ранній вік дитини, коли ознайомлення з якостями предметів є вирішальним у розумовому розвитку (М. Щелованов). Цей період називають "Золотою порою" сенсорного виховання. А обмеження зовнішніх вражень породжує у дитини відчуття "сенсорного голоду" , уповідьнює її розумовий розвиток.

Помічник вихователя групи № 9

завжди лагідна, доброзичливо ставиться до дітей, піклується про них, приймає активну участь під час підготовки та проведення дитячих ранків, урочистих свят.