Тиждень грошей!

30 бер. 2023

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №353 комбінованого типу Харківської міської ради» долучився до Всесвітнього тижденя грошей (англ. Global Money Week 2023), в якому щороку беруть участь понад 100 країн світу.
У закладі було організовано музей грошей, де представлені як українські монети, купюри, так і гроші інших країн.
Дошкільники приєдналися до конкурсу дитячої творчості «Гроші та добробут у моїй країні».
Вихователі підібрали для дітей яскравий ілюстративний матеріал, цікаві дидактичні ігри, що допомагають формувати у малят основи фінансової обізнаності.
Цілеспрямована спільна діяльність держави, закладу дошкільної освіти та батьків вихованців щодо формування фінансової грамотності дітей - запорука майбутнього економічно стабільного життя.