Інформація про заклад

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 353 комбінованого типу Харківської міської ради»  здійснює діяльність, пов’язану з наданням послуг для   одержання освіти за рівнем дошкільної підготовки загального розвитку.

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 353 комбінованого типу Харківської міської ради» розташовано за адресою:

м. Харків - 61009, вул. Валдайська 19-А     тел. 725-13-64,

у типовому приміщенні, яке містить в собі  11 групових кімнат, 1 музичну (фізкультурну) залу, методичний кабінет, кабінети практичного психолога, кастелянки, завгоспа, музичного керівника, медичний блок, пральню, харчоблок та службові приміщення.

Офіційний сайт , https://dnz353.klasna.com,  mail:  [email protected]

Завідувач: Білогурова Світлана Григорівна

Вихователь-методист: Душина Вікторія Анатоліївна

Головною метою закладу дошкільної освіти  є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку. Також серед функцій, які виконує заклад в системі освіти, велике місце займає виховання основ правової свідомості з дошкільного віку, формування у дітей елементарних уявлень про свої права і свободи, розвитку поваги і терпимості до інших людей і їх прав.

Режим роботи:

Садок працює в режимі, який відповідає запитам батьків

Понеділок – п’ятниця:

з 7 год. ранку до 19 год. вечора

Вихідні: субота, неділя та святкові дні

У 2023/2024 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

В садку працює 10 груп:

2 групи раннього віку
2 групи молодшого віку  (1- інклюзивна)
3 групи середнього віку (1- логопедична, 1- інклюзивна)
3 групи старшого дошкільного віку (1 - логопедична, 1-інклюзивна)

Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 353 комбінованого типу Харківської міської ради" пройшов державну атестацію та має право надавати дошкільну освіту (наказ Управління освіти адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради від 06.05.2016 № 119 "Про результати державної атестації комунального закладу "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 353 комбінованого типу Харківської міської ради").