День здорового харчування!

2 черв. 2023
До Дня здорового харчування пройшов тиждень української кухні та фотомарафон «Овочі і фрукти - вітамінні продукти», під час якого дітлахи малювали, робили аплікації своїх найулюбленіших плодів саду та городу

Здорове харчування — це не тільки добре самопочуття і позбавлення від багатьох недуг, але й міцна нервова система, любов та повага до себе, прагнення до здорового і тривалого життя.

Тому у комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №353 комбінованого типу Харківської міської ради» до Дня здорового харчування пройшов тиждень української кухні, під час якого малюки у сімейному колі готували смачні страви. Така спільна діяльність є важливими кроками до зміцнення емоційного зв’язку між членами родини. Крім того було організовано фотомарафон «Овочі і фрукти - вітамінні продукти», під час якого дітлахи малювали, робили аплікації своїх найулюбленіших плодів саду та городу.