День працівників освіти

2 жовт. 2023
Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова з Днем працівників освіти. Шановна освітянська спільнота Харкова! Я пишаюся кожним з вас і кожному з вас дякую!Бо ви продовжували навчати наших дітей зі сховищ.Ви проявили себе у волонтерстві та разом з нами готувалися до відкриття шкіл і прийому дітей у шкільних укриттях.Ви допомагали в організації метрошколи. І незабаром у місті відкриється ще одна безпечна локація для навчання дітей. Харків є найінтелектуальнішим містом в Україні саме завдяки вам.Продовжуйте в тому ж дусі!Будьте надхненними,зацікавленими,і тоді все обов'язково вдасться!Не уявляю міста без вашої підтримки та натхнення! Освіта - це один із напрямків, на який ми не скорочували і не будемо скорочувати видатки. Зі всятом!