Тиждень казки!

9 січ. 2024

В комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №353 комбінованого типу Харківської міської ради» впродовж січневих канікул проходив тиждень «Зимової казки». Вихователі для малят підготували театралізовану лялькову виставу «Рукавичка», а малюки розігрували сюжет казки разом з родиною, створювали власні творчі онлайн-проєкти. Таким чином, тиждень казки поєднав різноманітну спільну діяльність педагогів, дітей і батьків, що сприяла естетичному вихованню дітей, вчила дітей розуміти красу слова і дії, долучила їх до театрального мистецтва. Драматизація художніх творів завжди близька і зрозуміла дітям, адже в її основі — гра, а це для малюка — найголовніший аспект діяльності, адже діти, граючись, розвиваються.