Тренінги!

15 квіт. 2024
У Дошкільному навчальному закладі №353 пройшла захоплива серія тренінгів з використання нейроігор для розвитку дітей!

Пдагоги отримали безцінний досвід та навички від вчителя-логопеда Стружко Тетяни. Вона поділилася не лише теорією, а й практичними методиками та інструментами, які допомагають стимулювати розвиток малюків через ігрові форми.
Ці ігри сприяють фізичному, когнітивному, емоційному та соціальному розвитку дітей. Вони активізують мозкову діяльність, розвивають креативність, уяву і вміння спілкуватися та співпрацювати з оточуючими.