Привітання переможців!

4 серп. 2021
Вітаємо дітлахів комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №353 комбінованого типу Харківської міської ради», які взяли участь у V Міжнародному Конкурсі Сучасного Мистецтва ART PRIMA FEST та стали лауреатами І ступеня у номінаціях «Естрадний вокал» та «Художнє слово».

Сьогодні вітаємо дітлахів комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №353 комбінованого типу Харківської міської ради», які взяли участь у V  Міжнародному Конкурсі Сучасного Мистецтва ART PRIMA FEST та стали лауреатами І ступеня у номінаціях «Естрадний вокал» та «Художнє слово». Дякуємо педагогам та батькам за підготовку учасників до конкурсу, професіоналізм та вагомий внесок у розвиток сучасного вокального та театрального мистецтва. Бажаємо нашим малятам та педагогічному колективу творчого натхнення, успіху та блискавичних перемог!Сьогодні вітаємо дітлахів комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №353 комбінованого типу Харківської міської ради», які взяли участь у V  Міжнародному Конкурсі Сучасного Мистецтва ART PRIMA FEST та стали лауреатами І ступеня у номінаціях «Естрадний вокал» та «Художнє слово». Дякуємо педагогам та батькам за підготовку учасників до конкурсу, професіоналізм та вагомий внесок у розвиток сучасного вокального та театрального мистецтва. Бажаємо нашим малятам та педагогічному колективу творчого натхнення, успіху та блискавичних перемог!